Regulatory pokojowe

Regulatory pokojowe

Powiązane artykuły:

Zapraszamy również do przeczytania artykułów na naszym blogu:

Obsługa regulatora pokojowego – zobacz jakie to proste!

Obsługa regulatora pokojowego – zobacz jakie to proste!

5 błędnych nawyków podczas korzystania z regulatorów pokojowych

5 błędnych nawyków podczas korzystania z regulatorów pokojowych

 

Nasze przewodowe i bezprzewodowe regulatory pokojowe to urządzenia elektroniczne najwyższej klasy dedykowane do instalacji oraz do kotłów gazowych. Ich zaletą jest możliwość indywidualnego sposobu zarządzania ogrzewaniem dopasowanego do Państwa potrzeb oraz możliwości ogrzewanego budynku.

Regulatory temperatury dostępne w ofercie

Nasz asortyment tworzą regulatory pokojowe dwustanowe lub komunikacją RS, regulatory pokojowe dedykowane do kotłów gazowych z możliwością komunikacji OpenTherm oraz zestawy do sterowania pokojowego z dużym zakresem możliwości zarządzania bezprzewodowego. Regulatory temperatury można także obsługiwać zdalnie, korzystając z modułu internetowego eModul. Zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe termostaty są proste w obsłudze, dlatego edycja parametrów nie sprawi problemów osobom, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy na temat systemów grzewczych.

Różne możliwości programowania

Elektroniczne sterowniki temperatury to urządzenia, które umożliwiają ustawienie określonej temperatury, jakiej w danym pomieszczeniu oczekuje użytkownik. Prosty grzejnikowy termostat pokojowy pozwala na zaprogramowanie temperatury w trybach dzień/noc lub układzie tygodniowym (dzięki temu można ustalić, w jakich godzinach i w jakie dni tygodnia potrzebna jest wyższa temperatura, a kiedy można ją obniżyć). Bardziej zaawansowane regulatory temperatury mają dodatkowe tryby typu urlop, ochrona przed zamarzaniem czy impreza.

Jak działają elektroniczne sterowniki temperatury?

Za pomocą czujnika temperatury elektroniczny termostat bezprzewodowy lub przewodowy pobiera informację o wartości temperatury w pomieszczeniu i porównuje ją z tą, którą ustawił użytkownik. W przypadku gdy temperatura osiągnie pożądany poziom, regulator temperatury do pieca wysyła informację o konieczności zatrzymania pompy c.o. lub wyłączeniu kotła. Bardziej zaawansowane regulatory temperatury sterują również temperaturą c.w.u. czy zaworem mieszającym.

Kolorowe regulatory pokojowe – estetyka i wysoka jakość

Termostaty pokojowe to urządzenia, które cechuje nowoczesna stylistyka oraz precyzyjne wykonanie. Regulatory pokojowe firmy TECH Sterowniki są montowane podtynkowo i dostępne w większości modeli z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem, który może pełnić funkcję elektronicznej ramki na zdjęcia (pokaz slajdów jako wygaszacz ekranu). Każdy termostat posiada trwałą i elegancką obudowę, dzięki czemu mamy gwarancję, że regulator temperatury zachowa dobry wygląd na długie lata.

Oszczędność może iść w parze z komfortem cieplnym

Montaż termostatów pokojowych to doskonały sposób na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, które wciąż należą do jednych z najwyższych w rodzinnym budżecie. Zmniejszenie temperatury na noc oraz na czas pobytu poza domem pozwala obniżyć zużycie paliwa potrzebnego do ogrzania pomieszczeń, a co za tym idzie ograniczyć niepotrzebne koszty. Co ważne, regulatory temperatury można zaprogramować na każdy dzień tygodnia z wyprzedzeniem i dzięki temu zaoszczędzić także sporo czasu.

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.