Współpraca

Współpraca

HURTOWNIE

W związku z ciągłym rozwojem firmy jak i poszerzającym się asortymentem produktów. Poszukujemy odbiorców hurtowych na terenie całego kraju, jak i poza granicami Polski do współpracy dotyczącej sprzedaży produktów naszej firmy. Dla stałych odbiorów zapewniamy wsparcie marketingowe w postaci nowoczesnej wystawki z najpopularniejszymi produktami, materiały reklamowe etc.

 

PRODUCENCI KOTŁÓW

W związku z ciągłym rozwojem firmy jak i poszerzającym się asortymentem produktów. Poszukujemy producentów kotłów do współpracy dotyczącej montażu i sprzedaży.

 

PRODUCENCI INNYCH BRANŻ

Poszukujemy producentów różnych gałęzi przemysłu u których występuje zapotrzebowanie na urządzenia elektroniki użytkowej. Jesteśmy w stanie wykonać nowe-innowacyjne urządzenie elektroniczne od projektu po produkt końcowy (łącznie z indywidualna obudową).

 

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.