Dział handlowy

Region: <span>Północno-wschodni</span>

Sławomir Kański
Kierownik regionu

tel. +48 665 650 753
e-mail: slawomir.kanski@techsterowniki.pl

 

Województwa:

lubelskie, południowa część mazowieckiego

 

Region: Północno-wschodni

Region: <span>Południowo-wschodni </span>

Artur Poznar
Kierownik regionu
tel. +48 667 002 281
e-mail: artur.poznar@techsterowniki.pl

 

Województwa:

podkarpackie

Region: Południowo-wschodni

Region: <span>Wielkopolski</span>

Patryk Olszewski
Kierownik regionu
tel. +48 506 419 287
e-mail: p.olszewski@techsterowniki.pl

 

Województwa:

wielkopolskie

Region: Wielkopolski

Region: <span>Południowo-zachodni</span>

Marek Litwiński
Kierownik regionu
tel. +48 665 191 635
e-mail: marek.litwinski@techsterowniki.pl

 

Województwa:

dolnośląskie, opolskie

Region: Południowo-zachodni

Region: <span>Północno-wschodni</span>

Zbigniew Głębocki
Kierownik regionu
tel. +48 607 650 355
e-mail: zbigniew.glebocki@techsterowniki.pl

 

Województwa:

Warmińsko-Mazurski , Podlasie , Wschodnia cześć Mazowieckie (Przasnysz , Maków, Pułtusk, Ostrołęka)

Region: Północno-wschodni

Region: <span>Północno-centralny</span>

Piotr Ciesielski
Kierownik regionu
tel. +48 887 021 204
e-mail: piotr.ciesielski@techsterowniki.pl

 

Województwa:

kujawsko pomorski, pomorskie

Region: Północno-centralny

Przedstawiciele handlowi - zagranica

Arkadiusz Mrzygłód
Przedstawiciel handlowy - Europa Środkowa i Zachodnia
tel. +48 665 500 283
e-mail: arkadiusz.mrzyglod@techsterowniki.pl

Karel Stecker
Przedstawiciel Czechy
tel. +420 733 180 377
e-mail: karel.stecker@techsterowniki.pl

Andrzej Maciejczyk
Przedstawiciel handlowy rynki wschodnioeuropejskie
tel. +48 607 809 077
e-mail: andrzej.maciejczyk@techsterowniki.pl

Jaroslav Kuca
Przedstawiciel Słowacja
tel. +421 915 793 964
e-mail: jaroslav.kuca@tech-reg.com

Dział handlowy

Rafał Surma
Dyrektor handlowy
e-mail: surma@techsterowniki.pl

Mariusz Kolonko
Szef sprzedaży Polska
e-mail: kolonko@techsterowniki.pl

Piotr Panek
Producenci, klienci OEM
kom. 665 651 159
e-mail: piotr.panek@techsterowniki.pl 

Adam Matusiak
Kierownik działu eksportu
tel. +48 665 650 781
e-mail: matusiak@techsterowniki.pl

Marta Żydek
Kupiec
e-mail: marta.zydek@techsterowniki.pl



Zamówienia towarów prosimy kierować bezpośrednio na: zamowienia@techsterowniki.pl

 


Partnerzy handlowi:

Tóth Attila
Partner handlowy Węgry
tel. +36 70 362 48 93
e-mail: info@tech-reg.hu

 

Lucian Hercut
Partner handlowy Rumunia
tel. +40 766 421 174
e-mail: lucian.hercut@tech-controllers.ro