Referencje

Tech Sterowniki kładzie nacisk nie tylko na osiągane wyniki i zwroty z inwestycji, ale również na ogólne wrażenie solidnej pracy oraz niezawodności naszych produktów.

Nasze produkty nie tylko poprawiają komfort, ale także przynoszą oszczędności naszym Klientom. Angażujemy się w projekty, które często stanowią o fundamentach biznesowych naszych Klientów, zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką na nas nakłada, i gotowi ją przyjąć. Nasze produkty są owocem wieloletniego doświadczenia. Wkładamy mnóstwo pracy i zaangażowania w każdy aspekt naszego produktu.

Nasza efektywność i wysoki standard produktów doceniane są przez zadowolonych Klientów i Partnerów. Niektórzy z nich zechcieli podzielić się pozytywnym odbiorem, wystawiając nam pozytywne referencje.

Hotel Żywiecki**** Medical Spa & Sport w Przyłękowie

"Firma TECH Sterowniki podjęła współpracę z Hotelem Żywiecki**** Medical Spa & Sport w Przyłękowie. Dzięki temu na terenie całego obiektu został zamontowany kompletny system do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym "Sinum". Jego kluczową roląjest stała kontrola temperatury pomieszczeń według zadanych parametrów z uwzględnieniem wszelkich potrzeb. Do tej pory cały system działa bezawaryjnie i współpracuje bez żadnych zarzutów, dzięki temu znacząco podniósł się komfort użytkowania pomieszczeń. Całość przełożyła się na zwiększenie oszczędności związanych z energią cieplną ...."

  Zobacz referencje 

Sąd Rejonowy
Skarżysko Kamienne

"Kluczowym zadaniem tego systemu jest stała kontrola temperatury pomieszczeń zgodnie z parametrami określonymi przez użytkownika obiektu. Od momentu uruchomienia system ten działa bezawaryjnie. Uruchomienie systemu w znaczny sposób podniosło komfort zarządzania ciepłem budynku co w efekcie przełożyło się na wzrost oszczędności związanych z zużyciem energii cieplnej..."

 Zobacz referencje

Centrum Zdrowia Psychicznego
w Słupsku

"Dzięki podjętej współpracy możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować produkty
firmy TECH Sterowniki. Uważamy, że jest największym specjalistą w swojej dziedzinie
z bogatym doświadczeniem oraz partnerem biznesowym godnym polecenia..."

  Zobacz referencje

Dom Pomocy Społecznej
w Gniewie

"Celem automatyki jest zdalne przymykanie grzejnikowych zaworów termostatycznych na podstawie zqdanej temperatury w pomieszczeniu w trybie stałym lub według konfigurowanego przez nas harmonogramu. Pozwala to naszej placówce uzyskać oszczędności w zakresie opłat za zużyte ciepło na inwestycji w sezonie grzewczym. Do tego dochodzi też komfort mieszkańców ńaszego DPS ..."

  Zobacz referencje

Agnieszka Kijewska
przedsiębiorca

"Proponowany system sterowania zużycia ciepła przy obsłudze przez dedykowaną osobę, wyczuloną na pewne zależności zapewnia prawie 100% kontrolę temperatury w pomieszczeniach, a aplikacja przechowująca dane archiwalne przy komercyjnym wynajmie jest nieocenionym narzędziem przy wszelkich trudnych i roszczeniowych rozmowach z Najemcami. ..."

  Zobacz referencje

Specjalny Ośrodek Szkolono Wychowawczy nr 3 w Krakowie

"Do tej pory system SINUM pracuje poprawnie i bezawaryjnie co przekłada się znacząco na oszczędności zużytej energii oraz utrzymanie komfortu użytkowania pomieszceń . Firma sumiennie i terminowo wywiązała się obowiązków ustalonych w ofercie. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do powierzonego zadania. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwanie ..."

  Zobacz referencje

Firma Therm-lnstal

"Zainstalowane urz ądzenia działają sprawnie i osiagają założone w projektach technicznych parametry. Nasza firma wyraża swoje zadowolenie ze współpracy z firmą TECH i poleca ją jako rzetelnego producenta systemów sterowania instalacją grzewczą ...."

  Zobacz referencje