Zarząd

Działalność firmy

Firma TECH Sterowniki to producent mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. W roku 2016 liczba osób korzystających z urządzeń firmy w kraju i za granicą przekroczyła liczbę 1 miliona.

W przedsiębiorstwie produkowane są sterowniki do każdego typu urządzeń grzewczych, systemów kominkowych, odnawialnych źródeł energii, do chłodnictwa oraz saun. Oferowane sterowniki są rozwinięte pod względem funkcjonalnym oraz wizualnym, intuicyjne w obsłudze, niezawodne i dostępne w przystępnej cenie. W dobie nowoczesnych technologii rozwijane są rozwiązania umożliwiające użytkownikom wygodne sterowanie urządzeniami grzewczymi przez Internet.

Siedziby firmy

Główna siedziba firmy mieści się w Wieprzu. W Bulowicach znajduje się narzędziownia oraz call center serwisu, a w Andrychowie magazyn gotowych produktów. W sumie końcem 2016 roku powierzchnia firmy liczyła 3,5 tys. m². Planowana jest rozbudowa siedziby w Wieprzu o 3 tys.m² oraz w Bulowicach o 1 tys.m². Łącznie powierzchnia całej firmy po wykonaniu niezbędnych prac będzie liczyć 7 tys. m².

Zarząd oraz pracownicy

Założycielami i prezesami firmy są Paweł Jura oraz Janusz Master. W grupie pracowników przedsiębiorstwa, liczącej ponad 300 osób są informatycy, konstruktorzy, testerzy, pracownicy działu produkcyjnego oraz wielu innych. Naturalny rozwój firmy stwarza warunki do tworzenia nowych miejsc pracy.

Dystrybucja w kraju i poza jej granicami

W Polsce firma współpracuje z ponad 300 hurtowniami oraz prawie 100 przedsiębiorstwami kotlarskimi. Dystrybucja obejmuje również rynki międzynarodowe. Firma TECH Sterowniki wysyła swoje urządzenia łącznie do 19 krajów na świecie.

Wsparcie i rozwój

Firma TECH Sterowniki organizuje bezpłatne szkolenia dla instalatorów pod nazwą: „Akademia Instalatora”. W trakcie spotkań prezentowany jest proces produkcyjny sterowników oraz najpopularniejsze urządzenia stosowane w instalacji c.o. W ten sposób właściciele i pracownicy hurtowni oraz instalatorzy mogą zyskać praktyczne informacje na temat produktów firmy.

Przedsiębiorstwo prowadzi także działalność charytatywną. Każdego roku firma wspiera finansowo lokalne kluby sportowe, organizacje dobroczynne oraz imprezy kulturalne.

Ekologia

Firma TECH Sterowniki, jako producent urządzeń elektronicznych stara się w jak największym zakresie chronić środowisko naturalne. Zużyte elementy i urządzenia elektroniczne są zawsze bezpiecznie utylizowane. Przedsiębiorstwo posiada numer rejestrowy, który został mu nadany przez Głównego Inspektora Środowiska.

Paweł Jura

Paweł Jura


Prezes

Janusz Master

Janusz Master


Prezes