Sterowniki do kolektorów słonecznych

Sterowniki do kolektorów słonecznych
ST-460

ST-460

Do kolektorów słonecznych

Sercem każdego układu ogrzewania wody opartego o kolektory słoneczne jest sterownik. Odpowiada on za kontrolę pracy pompy, nadzoruje pracę solarów (dbając o to, by urządzenie załączało się w odpowiednich momentach) i zabezpiecza kolektor przed przegrzaniem lub zamarznięciem. Prosty sterownik do kolektora słonecznego wyposażony jest w czujniki temperatury (na kolektorze i w zasobniku) i poprzez porównanie temperatur z obu czujników decyduje o załączeniu lub wyłączeniu urządzenia.

 

Zaawanasowane sterowniki do kolektorów słonecznych

Firma TECH produkuje zarówno proste sterowniki do pojedynczych układów solarnych, jak i sterowniki do rozbudowanych systemów solarnych (do 16 jednostek) wraz z dodatkowym urządzeniem grzewczym. Tego typu rozwiązania pozwalają z jednego miejsca zadbać o wszystkie elementy układu i wszystkie kolektory jednocześnie. Sterowniki kolektorów słonecznych wyposażone są w wygodny do obsługi panel LED lub dotykowy LCD.

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.