Samochód wystawowy

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki odwiedza miejscowości w kraju i za granicą.

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki

We wnętrzu specjalnie przygotowanego samochodu wystawowego znalazły się najchętniej kupowane dotychczas sterowniki, a także tegoroczne nowości katalogowe.

Podczas mobilnej ekspozycji można zobaczyć i przetestować sterowniki służące do zarządzania różnymi urządzeniami, w tym m.in.:

Każda grupa urządzeń została zaprezentowana na tle przekroju budynku mieszkalnego, dzięki czemu można łatwiej wyobrazić sobie ich rozkład w poszczególnych pomieszczeniach.

wnętrze samochodu wystawowego

Do dyspozycji odwiedzających pozostają pracownicy firmy, którzy udzielą informacji związanych zarówno z montażem urządzeń, jak i ich użytkowaniem. Nasi specjaliści pomogą w wyborze produktu w zależności od potrzeb, a także odpowiedzą na wszelkie inne pytania związane z urządzeniami sterowniczymi.

Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat początków i drogi rozwoju firmy TECH lub zobaczyć jak przebiegają poszczególne etapy produkcji urządzeń w naszym zakładzie będą mogli dodatkowo obejrzeć krótkie filmiki prezentacyjne.

Mobilna wystawa zagości w różnych miejscach w całej Polsce: w punktach hurtowych, na targach oraz spotkaniach branżowych. Poniżej podajemy dokładne adresy miejsc, w których nasz samochód zatrzyma się w najbliższych dniach.

 

Zaproś samochód wystawowy

samochód wystawowy

Podczas planowania trasy na kolejne tygodnie chętnie uwzględnimy także miejsca, które nam wskażecie. Jeśli więc chcecie, by mobilna ekspozycja pojawiła się w Waszej lokalizacji to prosimy o wypełnienie i wysłanie do nas poniższego formularza kontaktowego.