Regulatory oraz czujniki temperatury - bateryjne bezprzewodowe

C-mini

BEZPRZEWODOWY CZUJNIK POKOJOWY
  • Opis produktu

Wymiary: 37mm x 37mm x 16mm

Zasilanie: bateria CR2032

C-mini to bezprzewodowy czujnik pokojowy przeznaczony do współpracy ze sterownikiem głównym, montowany w poszczególnych strefach grzewczych. Niewielki czujnik pozwala zwiększyć kontrolę nad temperaturą i systemem grzewczym w domu lub mieszkaniu. Urządzenie przesyła informację o aktualnej temperaturze pomieszczenia do sterownika głównego, który na tej podstawie steruje zaworami termostatycznymi lub bezprzewodowymi siłownikami elektrycznymi na grzejniku.

Czujnik pokojowy C-mini umożliwia przypisanie osobnej temperatury zadanej oraz harmonogramu tygodniowego do każdej z określonych stref. W tym celu w każdej ze stref należy zarejestrować osobny czujnik pokojowy. Do jednej strefy powinien być przypisany maksymalnie jeden czujnik pokojowy. Ustawień urządzenia dokonywać można zarówno w menu sterownika, jak i poprzez stronę emodul.eu (przy pomocy modułu ST-505 lub WIFI RS). 

Dzięki czujnikowi temperatury C-mini możliwe jest zarządzanie temperaturą w strefie, w której został zainstalowany. W sterowniku głównym ustawiana jest temperatura zadana jak i harmonogramu pracy urządzenia grzewczego. Do jednej strefy powinien być przypisany maksymalnie jeden czujnik temperatury pokojowej. Zarządzanie może odbywać się bezpośrednio z ekranu sterownika głównego lub za pośrednictwem aplikacji e-Modul, w zależności od wybranego modelu sterownika głównego i jego wyposażenia w moduł internetowy.


Informacje techniczne oraz szczegółowe zasady rejestracji czujnika dostępne są w instrukcji urządzenia.

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Rozbudowa

Sterownik główny

L-8e

L-8e

Bezprzewodowy sterownik siłowników termostatycznych (8 stref)
L-4 WiFi

L-4 WiFi

Bezprzewodowo - przewodowy sterownik siłowników termostatycznych (8 stref) z wbudowanym modułem WiFi
L-9 r

L-9 r

Uniwersalny sterownik siłowników termostatycznych (8 sekcji)
WiFi 8S

WiFi 8S

Internetowy regulator – obsługa siłowników dla 8 stref grzewczych
WiFi 8s p

WiFi 8s p

Internetowy regulator – obsługa siłowników dla 8 stref grzewczych
ST-16S WiFi

ST-16S WiFi

Bezprzewodowy regulator WiFi – obsługa siłowników dla 16 stref grzewczych