Sterowniki

W energooszczędnym domu nie może zabraknąć systemu, który umożliwi sprawne i efektywne zarządzanie energią cieplną. W tym celu w układzie grzewczym montowane są sterowniki i regulatory temperatury. Mimo że sterowniki temperatury są niewielkie, to wyróżnia je niezawodność i funkcjonalność. Wprowadzenie nowych technologii do swojego domu pozwala zwiększyć kontrolę nad systemem grzewczym mniejszym nakładem pracy i cieszyć się ciepłem w swoim domu każdego dnia.

Sterowniki temperatury – różnorodna oferta

Firma TECH Sterowniki jest producentem i dystrybutorem sterowników do wszystkich typów urządzeń grzewczych (sterowników do kotłów, do rozbudowy instalacji c.o., zaworów mieszających, pomp c.o. i c.w.u.). Produkujemy również sterowniki temperatury do systemów kominkowych, podłogowych, energii odnawialnych (kolektory, pompy ciepła) czy specjalistyczne sterowniki temperatury do saun. W obrębie poszczególnych kategorii użytkownik może wybierać między urządzeniami różniącymi się designem, ceną oraz funkcjonalnością. Wśród nich są regulatory temperatury dostępne do montażu przewodowego, jak i bezprzewodowego. To urządzenia dopracowane zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

TECH Sterowniki – jakość i niezawodność

TECH Sterowniki to przedsiębiorstwo, które za cel główny stawia sobie zapewnienie odbiorcom niezawodnych produktów. Sterowniki temperatury to urządzenia wysokiej jakości, funkcjonalne, estetyczne i dopasowane do potrzeb swoich odbiorców. Na każdym etapie prowadzone są specjalistyczne testy kontrolne. Sterowniki i regulatory temperatury są dostępne w sprzedaży w każdym województwie w kraju, a także na rynkach europejskich, m.in. w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Rumunii i na Białorusi. Dzięki sterownikom do zarządzania ogrzewaniem regulacja temperatury w pomieszczeniach stała się łatwa i przyjemna.

Firma inwestuje w wysokiej klasy fachowców, specjalistyczny sprzęt, rozbudowę siedzib. Efektem wieloaspektowego rozwój firmy są coraz nowsze urządzenia, a także liczne udoskonalenia wprowadzane we wcześniejszych modelach. Sterowniki temperatury to produkty precyzyjnie wykonane i stworzone dla jeszcze większej wygody i oszczędności użytkowników.

Zdalne sterowanie ogrzewaniem

Za sprawą nowoczesnej aplikacji eModul ogrzewaniem można sterować z każdego miejsca na świecie. Aplikacja pozwala kontrolować i edytować parametry pracy m.in. kotła grzewczego, kominka czy kolektorów słonecznych, a także edytować temperaturę w pomieszczeniach. Do sterowania wystarczy laptop, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu oraz moduł ST-505 lub moduł WiFi RS. W zastępstwie można nabyć takie urządzenia jak WiFi PK lub WiFi 8S, które są jednocześnie sterownikami i modułami internetowymi. Prosta, intuicyjna obsługa pozwala na zdalne sterowanie ogrzewaniem każdemu, bez jakiegokolwiek doświadczenia. Użytkownik może przypisać do swojego konta dowolną liczbę modułów, w zależności od tego iloma urządzeniami sterowniczymi chce zarządzać.

Darmowy kurs zarządzania ogrzewaniem

Każdego, kto chce zgłębić tajniki sprawnego i oszczędnego zarządzania ogrzewaniem, zapraszamy do zapisania się na nasz darmowy kurs mailowy: „Jak zostać ekspertem od zarządzania ogrzewaniem”. Znajduje się w nim aż 10 konkretnych porady na temat różnych aspektów sterowania ciepłem. To proste sposoby, dzięki którym można zaoszczędzić na ogrzewaniu, zachowując wysoki komfort cieplny. Z kursu można się dowiedzieć m.in.:

  • jak dobrać sterowniki temperatury do swojego domu/mieszkania;
  • jak sterować ogrzewaniem w domu oraz zdalnie;
  • jak zwiększyć wydajność pozyskiwania ciepłej wody użytkowej;
  • jak wykorzystać możliwości swojego sterownika;
  • jak rozbudować system do sterowania ogrzewaniem.

Na kurs można się zapisać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/kurs/

Artykuły na blogu

Wartościowe porady na temat zarządzania ogrzewaniem zamieszczamy także na naszym blogu. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat urządzeń sterowniczych, a także różnymi sposobami na oszczędzanie na ogrzewaniu. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania o obsługę regulatora pokojowego, sterownika kominkowego czy innego aspektu zarządzanie ogrzewaniem to pamiętaj, że w każdej chwili możesz zasięgnąć informacji na naszym blogu: https://www.techsterowniki.pl/blog

Najnowsze artykuły