Sterowniki do pompy CO

Sterowniki do pompy CO
ST-19

ST-19

Sterowniki z funkcją Antystop

W mniejszych instalacjach grzewczych, w których sterownik kotła nie obsługuje pompy, niezbędny staje się sterownik pompy ciepła. Sterowniki do pomp centralnego ogrzewania odpowiadają za obsługę i zabezpieczanie pompy, a ich stosowanie przedłuża żywotność urządzenia. Sterowniki pomp ciepła wyposażone są w czujniki temperatury c.o. i zarządzają włączaniem oraz wyłączaniem pompy. Dzięki temu nie włącza się ona bez potrzeby. Sterowniki pompy c.o. pozwalają zatem nie tylko zaoszczędzić energię, ale również zadbać o sprawne funkcjonowanie urządzenia przez dłuższy czas (większa żywotność urządzenia).

Sterowniki do pomp ciepła – 3 podstawowe funkcje:

  • sterowanie pompą (załączanie i wyłączanie jej w określonym zakresie temperatur);
  • zabezpieczanie pompy przed zamarzaniem (włączenie pompy jeśli temperatura spadnie do 5ºC);
  • zabezpieczanie pompy przed zastaniem poza sezonem grzewczym.

 

Sterowniki do pomp grzewczych TECH

Sterowniki naszej produkcji wyposażone są w potencjometry lub regulatory elektroniczne. Bardziej zawansowane modele mają również możliwość sterowania pompą c.w.u. i podłogową. Do niektórych modeli można też podłączyć regulator pokojowy.

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.