Regulatory dedykowane do kotłów gazowych

Regulatory dedykowane do kotłów gazowych
ST-2801

ST-2801

Regulator z komunikacją OpenTherm

Regulatory pokojowe do kotłów gazowych to nowoczesne urządzenia, dzięki którym utrzymywanie zadanej temperatury jest bardzo łatwe i intuicyjne. Regulator temperatury do pieca gazowego umożliwia inteligentne sterowanie zadaną temperaturą kotła CO. Zarządzanie odbywa się poprzez automatyczne regulowanie proporcjonalnie zadanej temperatury kotła. Oferowane regulatory pokojowe z komunikacją OpenTherm posiadają duży, czytelny wyświetlacz ułatwiający obsługę urządzenia i precyzyjną zmianę poszczególnych parametrów pracy. Każdy, kto posiada sterownik do pieca gazowego może sprawdzić na jego wyświetlaczu informacje o alarmach urządzenia grzewczego oraz przejrzeć wykresy temperatur, w jakich pracowało urządzenie grzewcze. Sterowniki do pieca gazowego są eleganckie, można je łatwo zamontować na ścianie, a przy tym dostępne są w niewygórowanej cenie. Duża ilość funkcji obsługiwanych przez regulatory pokojowe do kotłów gazowych sprawia, że inteligentne zarządzanie ogrzewaniem w swoim domu staje się niezwykle łatwe i wygodne.

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.