Firma

Firma TECH Sterowniki została założona w 2004 roku. Od tego czasu cały czas bardzo prężnie się rozwija, szybko stając się liderem w produkcji urządzeń elektronicznych do ogrzewania czy to na paliwo stałe, czy inne źródła energii. Aktualnie całkowita powierzchnia naszej firmy to aż 7500 m², a w różnych jej działach pracuje kilkuset osób. Sprzedaż wyspecjalizowanych sterowników do różnego typu urządzeń odbywa się na terenie kraju oraz aż w 19 krajach Europy.

Siedziba firmy

Bogata oferta nowoczesnych produktów

Nasza firma produkuje sterowniki do każdego typu urządzeń grzewczych, umożliwiając maksymalne wykorzystanie ich potencjału. Dzięki precyzyjnemu, strefowemu ogrzewaniu we wszystkich pomieszczeniach w domu panuje idealna temperatura dla zdrowia i samopoczucia. W skład oferty produktów wchodzą:

Wszystkie nasze sterowniki do zarządzania ogrzewaniem są dopracowane zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie i tworzone z myślą o komforcie i oszczędnościach użytkowników. Posiadamy aktualne certyfikaty zgodności z Europejską Dyrektywą, które potwierdzają, że wyroby spełniają wymagania norm zharmonizowanych z Dyrektywą Niskonapięciową 2006/95/WE.

Zaawansowane rozwiązania w procesie tworzenia sterowników

Hala produkcyjna

Produkcja sterowników w naszym zakładzie jest procesem w pełni zautomatyzowanym i odbywa się na dwóch liniach produkcyjnych. Regularnie wprowadzamy nowe funkcje w aktualnych modelach urządzeń, tworzymy też nowe modele, które wzbogacają dotychczasową ofertę. Na każdym etapie produkcji sterowników przeprowadzamy specjalne testy kontrolne, które gwarantują długą żywotność urządzeń oraz wysoki komfort ich użytkowania. Każdy programista współpracuje z testerem, który sprawdza poprawność działania i najdrobniejsze zmiany w logice urządzeń. Na terenie firmy mamy własne laboratorium, w którym dokonujemy kontroli urządzeń na każdym etapie. W specjalnej komorze klimatycznej sprawdzamy także poprawność działania sterownika w różnych warunkach temperaturowych.

Dedykowane narzędzia dla użytkowników

Programiści naszej firmy stworzyli specjalną aplikację eModul, która umożliwia zarządzanie pracą urządzenia grzewczego oraz temperaturą w pomieszczeniu zdalnie przy pomocy telefonu komórkowego, czy tabletu. Dzięki temu można jeszcze więcej zaoszczędzić na ogrzewaniu poza domem i mieć parametry pracy systemu grzewczego pod kontrolą, będąc w pracy, w podróży, czy na zakupach.

Zarządzanie ogrzewaniem przez internet

Nowoczesnym narzędziem naszej firmy jest też dostępny na stronie konfigurator, który powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcą samodzielnie sprawdzić, jakie urządzenia będą im potrzebne do sterowania ogrzewaniem. Konfigurator systemów pozwala w sposób szybki, prosty i zrozumiały dobrać elementy systemu sterowania do swoich potrzeb, preferowanej instalacji oraz typu budynku. Własny zestaw można przygotować z uwzględnieniem liczby pomieszczeń oraz w zależności od tego, czy znajdują się w nich grzejniki, czy ogrzewanie podłogowe.

Akademia instalatora i samochód wystawowy

Akademia instalatora

Lubimy dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniami, dlatego w ramach działalności od lat organizujemy bezpłatne szkolenia dla instalatorów, podczas których prezentujemy nasze urządzenia, wyjaśniamy zasady ich działania, obsługi i montażu. Akademia Instalatora jest organizowana cyklicznie w siedzibie firmy TECH Sterowniki w Wieprzu, od 2019 roku szkolenia prowadzone są także w miejscowościach położonych w różnych częściach kraju. Akademia jest zawsze przeprowadzana na podstawie najbardziej aktualnych katalogów produktów, uczestnicy mają zapewnione dodatkowe materiały reklamowe, bufet kawowy oraz obiad. Żeby zapisać się na wydarzenie, wystarczy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Dobrą okazją do rozmów na temat ogrzewania są dla nas również spotkania z mieszkańcami miast w naszym specjalnym samochodzie wystawowym, którym podróżujemy po Polsce. W samochodzie znajdują się ekspozytory prezentujące najnowsze i najchętniej wybierane modele urządzeń do sterowania ogrzewaniem. Najnowsze informacje na temat trasy samochodu znajdują się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/samochod-wystawowy

Dbałość o środowisko naturalne

Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas nadrzędną wartością. W związku z produkcją urządzeń elektronicznych w naszym zakładzie, bierzemy odpowiedzialność za prowadzenie bezpiecznej utylizacji zużytych elementów oraz urządzeń elektronicznych. Posiadamy specjalny numer rejestrowy nadany nam przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, zgodnie z Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005 roku. Ponadto wszystkie produktu oznaczamy symbolem przekreślonego kosza na śmieci. Jest to informacja, że nie wolno wrzucać sprzętu do zwykłych pojemników na śmieci. Obowiązkiem każdego użytkownika jest przekazanie zużytego sprzętu do wyznaczonego punktu zbiórki w celu recyklingu odpadów.

Działalność sponsorska

Nasza firma od lat angażuje się w inicjatywy zarówno lokalne, jak i te o zasięgu ogólnopolskim. Chętnie wspieramy wydarzenia organizowane przez placówki oświatowe, urzędy miast, ośrodki gminne, organizacje kulturowe i dobroczynne. Pomagamy również lokalnym klubom sportowym, bierzemy udział w rozgrywkach sportowych, chętnie uczestniczymy także w wydarzeniach branżowych takich jak międzynarodowe targi ISH we Frankfurcie nad Menem.

Nasza firma ukierunkowana jest na osiągnięcie sukcesu na konkurencyjnym i trudnym rynku sterowania ogrzewaniem. Naszym kapitałem są ludzie, ich doświadczenie, wiedza i pomysły.