Firma

Nasza firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

 

o_nas

Specjalizujemy się w konstruowaniu i produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał, pellet, drewno oraz biomasę (owies, ziarno kukurydzy, suszone pestki). Oprócz sterowników do kotłów CO produkujemy również regulatory do chłodziarek, lad chłodniczych, oczyszczalni ścieków, pieczarkarni, zaworów trój- i czterodrogowych, regulatory pokojowe, tablice wyników na boiska sportowe.

 

Sprzedaliśmy już setki tysięcy sterowników różnego typu i z powodzeniem powiększamy asortyment naszej oferty, dbając o satysfakcję klienta. System zarządzania jakością ISO 9001 oraz szereg certyfikatów potwierdza najwyższy standard naszych produktów.

 

Historia naszej firmy to przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą, ich wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i wytrwałość. Nasze plany na przyszłość to utrzymanie dobrych relacji z odbiorcami naszych produktów, pozyskanie nowych klientów, tworzenie nowych, dobrych jakościowo produktów.

 

 

Strategia firmy:

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom produktu niezawodnego w działaniu.

 

Nasze priorytety to:

  • satysfakcja klienta,
  • rozwój poprzez promowanie i docenianie pracowników,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • dbałość o środowisko naturalne.

 

Tech to firma z charakterem ukierunkowana na osiągnięcie sukcesu na konkurencyjnym i trudnym rynku sterowania ogrzewaniem. Naszym kapitałem są ludzie, ich doświadczenie, wiedza i pomysły.

 

„Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.”

Johann Wolfgang Goethe (1749-1832).