Podsumowanie roku 2017

O nas   |   O nas   |   12.01.2018

Rok 2017 upłynął w naszej firmie pod znakiem intensywnej pracy nad nowymi produktami, ciekawych spotkań w ramach organizowanych szkoleń z cyklu Akademii Instalatora, mobilnych wystaw naszych produktów w różnych częściach kraju oraz za granicą, testowania nowych rozwiązań. Dziś na łamach naszego bloga podsumowanie roku 2017. Sprawdźcie, ile wydarzyło się u nas w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Nowe sterowniki w ofercie firmy

Nowe sterowniki w ofercie

W 2017 roku wprowadziliśmy do oferty wiele nowych rozwiązań, dzięki którym korzyści wynikające ze sterowania ogrzewaniem są jeszcze większe. Podczas projektowania urządzeń położyliśmy nacisk na estetykę, praktyczne wykorzystanie urządzeń w codziennych sytuacjach oraz prostotę obsługi. Nowe produkty zasiliły ofertę urządzeń do ogrzewania strefowego oraz instalacji. Sterowanie złożoną instalacją grzewczą przez Internet, zarządzanie temperaturą w 16 strefach grzewczych z poziomu jednego urządzenia, czy szybszy napływ ciepłej wody w kranie, to kilka z nowych możliwości dostępnych dzięki sterownikom wprowadzonym w tym roku.

Najnowsze modele sterowników zaprezentowaliśmy w artykułach:

Aktualizacja aplikacji eModul

Aktualizacja aplikacji eModul

Nasza aplikacja do zarządzania ogrzewaniem eModul w 2017 roku została odświeżona i wzbogacona o nowe funkcje. Dzięki aktualizacji zarządzanie ogrzewaniem przez Internet jest jeszcze szybsze i wygodniejsze. Na koncie pokazowym nasi programiści wprowadzili dwa nowe widoki: parametrów do zdalnej kontroli pracy kolektorów słonecznych (Solar) oraz do instalacji (i-3). Uproszczony został proces przechodzenia między widokami dla poszczególnych modułów w aplikacji. Zmiany nastąpiły również w warstwie graficznej aplikacji. O nowe funkcje została wzbogacona zakładka „Ustawienia” oraz „Historia alarmów”.

Więcej informacji na temat funkcji oraz wprowadzonych udogodnień w aplikacji eModul można przeczytać w artykule:

Najważniejsze spotkania

W ciągu roku nasi pracownicy brali udział w wydarzeniach branżowych, prowadzili szkolenia z zakresu obsługi i montażu naszych urządzeń, a także organizowali mobilne ekspozycje sterowników w różnych częściach kraju.

Targi branżowe

Targi branżowe

W marcu uczestniczyliśmy w największych międzynarodowych targach w branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek: ISH Frankfurt 2017. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy nasze najnowsze modele sterowników oraz odpowiedzieliśmy na pytania odwiedzających.

Drugim ważnym spotkaniem, w którym uczestniczyliśmy były XXIV Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Kielcach w dniach od 7 do 9 kwietnia.

Obydwa spotkania były dla nas okazją do wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych firm działających w branży budowlanej, instalacji grzewczych oraz aranżacji wnętrz.

Relację z targów ISH można przeczytać na blogu:

Akademia Instalatora

Rozmowy z instalatorami, właścicielami oraz pracownikami hurtowni to dla nas zawsze ciekawe doświadczenie, dlatego kontynuujemy tradycję spotkań w ramach Akademii Instalatora. W trakcie tegorocznych Akademii pokazywaliśmy, jak pracujemy, ale także zaprezentowaliśmy bliżej nasze tegoroczne nowości. Łącznie w okresie od stycznia do grudnia zorganizowaliśmy aż 14 akademii. Dodatkowo nasi handlowcy przeprowadzili ponad 80 spotkań w terenie.

Samochód wystawowy

Samochód wystawowy

Od kwietnia do października nasz samochód wystawowy wypełniony najpopularniejszymi modelami sterowników do zarządzania ogrzewaniem był cały czas w trasie. Miejscami postoju były zarówno polskie, jak i zagraniczne miejscowości. W trakcie spotkań nasi specjaliści odpowiadali na pytania, prezentowali funkcje urządzeń, zachęcali do testowania, udzielali wskazówek dotyczących doboru sterowników.

W ciągu całego roku odwiedziliśmy dziesiątki miejsc na mapie Polski, a także byliśmy na Litwie, Łotwie, Ukrainie oraz w Rumunii. Oprócz punktów hurtowych nasz samochód zatrzymywał się na imprezach lokalnych i branżowych.

Relacja z tegorocznej trasy oraz mapa podróży są dostępne na stronie:

Ankiety i darmowe raporty do pobrania

Budowa domu 2017 - raporty

W tym roku opublikowaliśmy na blogu dwa specjalne raporty przygotowane na podstawie przeprowadzonych ankiet. Pierwsza z nich: „Jak ciepło jest w Twoim domu” zakończyła się 15.01.2017 roku. Udział w badaniu wzięły aż 502 osoby z całego kraju.

Głównym celem ankiety było ustalenie, jaka temperatura panuje w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Przy okazji zdobyliśmy wiele ciekawych informacji na temat preferowanych przez Was sposobów ogrzewania domu.

Latem wystartowaliśmy z drugim badaniem, skierowanym do społeczności osób budujących i planujących budowę dom. W ankiecie pod hasłem: „Budowa domu 2017” sprawdzaliśmy preferencje dotyczące m.in. zagospodarowania przestrzeni, kosztów oraz instalacji grzewczej.

Na podstawie wyników badań przygotowaliśmy specjalne raporty. Zarówno pierwszy, jak i drugi można pobrać za darmo na blogu.

Raporty do pobrania:

Konkurs TECHnologicznie nakręceni 2

Konkurs

W lipcu przeprowadziliśmy drugą edycję konkursu pod hasłem: „TECHnologicznie nakręceni”.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło nagrać krótki film prezentujący w nieszablonowy sposób urządzenia firmy TECH Sterowniki.

W konkursie rozdaliśmy: telefon iPhone 6S, opaski fitness: Fitbit Charge 2 i Xiaomi Mi Band 2 oraz nasze produkty i nagrody niespodzianki. Główną nagrodę zdobył pan Karol Jędrzejewski, za film zatytułowany: „Zły sen”.

 

Nasz blog

Nasz blog

W tym roku opublikowaliśmy na blogu 44 artykuły. Udzielaliśmy porad z zakresu efektywnego i oszczędnego zarządzania ogrzewaniem, prezentowaliśmy ciekawostki, wyniki badań, odpowiadaliśmy na najczęściej zadawane pytania związane z instalacją grzewczą.

Trzy nasze najczęściej czytane artykuły w tym roku to:

Dodatkowo w dziale notki prasowe informowaliśmy o ważnych wydarzeniach z życia firmy, nowościach produktowych, konkursach oraz promocjach.

Facebook i YouTube

Facebook i YouTube

Przez cały rok publikowaliśmy na Facebooku przydatne dla Was informacje. Udostępnialiśmy nowe wpisy, które pojawiały się na blogu, informowaliśmy o najbliższych miejscach postoju samochodu wystawowego, prezentowaliśmy fotografie w ramach cyklów: Radosna Twórczość Instalatorów oraz Throwback Thursday. Przeprowadziliśmy także konkurs: Gdzie jest regulator (zgadywanka oparta na zasadach gry w statki).

Także na naszym kanale na YouTube pojawiły się w tym roku nowe materiały. Wśród nich są:

  • nadesłane prace konkursowe
  • krótki materiał prezentujący naszą firmę
  • seria 5 filmików powstałych w ramach akcji specjalnej zorganizowanej z grupą Wirtualna Polska. Nasze sterowniki prezentuje dziennikarz i prezenter telewizyjny Zbigniew Urbański.

Wszystkie filmiki można obejrzeć na naszym kanale:

Na koniec podsumowania zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego w pigułce nasze działania na przestrzeni minionych dwunastu miesięcy.

U progu nowego roku mamy głowy pełne pomysłów i szereg wytyczonych, nowych celów do osiągnięcia.

O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco, więc zapraszamy do obserwowania naszego bloga oraz kanałów społecznościowych!

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy