Samochód wystawowy TECH w Polsce i za granicą – relacja i mapa podróży

03.11.2017

Drugi rok podróży samochodu wystawowego po Polsce i Europie powoli dobiega końca. Za nami tysiące kilometrów, dziesiątki miejsc postoju na trasie, setki ciekawych rozmów. Dziś na łamach naszego bloga podsumowujemy okres tegorocznych spotkań w terenie z mieszkańcami różnych miejscowości.

Być bliżej ludzi, czyli jak to się wszystko zaczęło

Nasza firma już od kilkunastu lat działa na polskim rynku, rozwijamy także działalność na arenie międzynarodowej. Jedną z form spotkań z odbiorcami naszych urządzeń: instalatorami, właścicielami oraz pracownikami hurtowni jest od kilku lat bezpłatna Akademia Instalatora. Jej uczestnicy przyjeżdżają do naszego zakładu, zwiedzają go, a następnie przechodzą szkolenie asortymentowe. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy ma czas i możliwości, by przyjechać do nas, dlatego postanowiliśmy rozpocząć prezentację naszych produktów w terenie. I tak nasz samochód wystawowy w swoją inauguracyjną trasę wyruszył we wrześniu ubiegłego roku. Różne miejscowości w naszym kraju odwiedzaliśmy aż do listopada. W tym roku pierwsze spotkania w terenie odbyły się już w kwietniu. Oprócz miejscowości w naszym kraju wyruszyliśmy również za granicę.

Gdzie był już nasz samochód wystawowy?

Od czasu, kiedy dysponujemy samochodem wystawowym, odwiedziliśmy dziesiątki miejsc w całym kraju. Byliśmy m.in. w Mińsku Mazowieckim, Kielcach, Poznaniu, Gnieźnie, Opolu, Wrocławiu, Ustroniu czy Arłamowie. Ponadto w pierwszej połowie maja byliśmy na Litwie, następnie na Łotwie, na przełomie maja i czerwca na Ukrainie, końcem czerwca w Rumunii. Poniższy filmik przedstawia tegoroczną trasę naszego samochodu wystawowego.

Imprezy branżowe oraz lokalne

Oprócz punktów hurtowych nasz samochód wystawowy pojawił się także na imprezach branżowych oraz lokalnych. W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XXIV Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Kielcach w dniach od 7 do 9 kwietnia. Obecność na tej cyklicznej imprezie była dla nas wspaniałą okazją do zaprezentowania naszych produktów osobom, które szukają nowoczesnych rozwiązań w budownictwie mieszkaniowym. Z drugiej strony mogliśmy wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami innych firm związanych z branżą budowlaną oraz instalacjami grzewczymi i aranżowaniem wnętrz. Co roku nasza firma stara się wspierać finansowo różne inicjatywy i spotkania lokalne. W tym roku postanowiliśmy pojechać naszym samochodem wystawowym na Dożynki Gminne, które odbyły się w Przybradzu 19 sierpnia. Jako sponsor Traktoriady, czyli wyścigu traktorów, w którym udział wzięło kilkunastu rolników z powiatu wadowickiego, prezentowaliśmy uczestnikom dożynek nasze produkty.

Imprezy branżowe oraz lokalne

Ze względu na to, że imprezę odwiedzały całe rodziny, postanowiliśmy urozmaicić czas najmłodszym, rozstawiając namiot z animacjami. Podczas gdy rodzice poznawali nasze systemy, dzieci spędzały czas na zabawie – kolorowały, uczestniczyły w grach i zabawach, miały malowane twarze. Dodatkowo rodzicom i dzieciom rozdaliśmy także drobne firmowe upominki.

Imprezy branżowe oraz lokalne 2

Jako, że byliśmy jednym z tegorocznych sponsorów Jesieni Grybowskiej, czyli cyklicznej imprezy kulturalnej to nasz samochód wystawowy zatrzymał się także w dniach 9-10 września w Grybowie. Spotkanie przebiegające w doskonałej atmosferze było okazją, aby porozmawiać z mieszkańcami Grybowa, zapytać o ich potrzeby i oczekiwania związane z obsługą instalacji grzewczej.

Przyjść, zobaczyć, dotknąć

Żadne słowa, ani zdjęcia nie zastąpią spotkania z produktem na żywo, dlatego zawsze podczas spotkań zachęcamy do tego, by przetestować nasze urządzenia w praktyce. Mamy świadomość tego, że różne są preferencje odnośnie sposobów ogrzewania budynków mieszkalnych. W związku z tym na naszych ekspozytorach zamontowaliśmy różne typy sterowników do zarządzania ogrzewaniem: grzejnikowego, podłogowego, kominków, instalacji, odnawialnych źródeł energii. Ciągle pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które na bieżąco wprowadzamy do naszej oferty urządzeń. Obecnie w naszym samochodzie wystawowym można się zapoznać z takimi najnowszymi produktami w ofercie jak: sterownik do instalacji z Internetem: i-3, czujnik podłogi do listwy L-8, czujniki mini. W samochodzie znajdują się również modele sterowników, które nie są zamontowane na ekspozytorach. Można je wziąć do ręki, a także zdjąć pokrywę, by zobaczyć, jak wyglądają od środka.

Poniżej udostępniamy krótki filmik, który pokazuje jak przebiegało nasze tegoroczne spotkanie z mieszkańcami Andrychowa.

Pytania i odpowiedzi

Jak zainstalować sterowniki w swoim domu? Jakie są możliwości ich komunikacji z urządzeniem grzewczym? Jak skonfigurować system sterowników do instalacji – to kilka z wielu pytań, na jakie odpowiadaliśmy podczas tegorocznych spotkań z instalatorami oraz mieszkańcami różnych miejscowości.

Pytania i odpowiedzi

Dzięki stale wzbogacanemu asortymentowi możemy zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się na etapie montażu instalacji grzewczej w nowym domu, jak i modernizacji w już zamieszkałym budynku. Dysponujemy urządzeniami przewodowymi i bezprzewodowymi, modelami droższymi i tańszymi, by każdy mógł dobrać dla siebie urządzenie, które będzie dopasowane do jego potrzeb.

Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem – dla wygody i oszczędności

We wrześniu minął rok od czasu, kiedy pierwszy raz wyruszyliśmy z naszymi produktami na polskie drogi. Odwiedzaliśmy duże miasta, jak i mniejsze miejscowości. Wiemy, że ogrzewanie budynku mieszkalnego, bez wykorzystywania sposobów racjonalizacji zużycia energii jest kosztowne. Z drugiej strony przykręcanie kurka odbywa się często kosztem wygody i komfortu cieplnego. Nasze urządzenia mają za zadanie zapobiec tym problemom: zapewnić komfort cieplny, wygodę i tak ważne w sezonie jesienno-zimowym oszczędności. Jednocześnie dbamy o wygląd naszych urządzeń, by w nowoczesnym domu prezentowały się estetycznie i były łatwe w obsłudze. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji o miejscach, w których zatrzymuje się nasz samochód wystawowy.

Aktualne terminy zamieszczamy zawsze tutaj: https://www.techsterowniki.pl/onas/samochod-wystawowy.

A jeśli chcielibyście, aby w Waszej okolicy pojawił się samochód wystawowy, to zachęcamy do składania zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/kontakt/formularze-kontaktowe.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy