Budowa domu 2017 – raport z ankiety do pobrania

Raporty   |   TECH   |   08.09.2017


Chęć przeprowadzki „na swoje” to czynnik, który motywuje prawie 70% uczestników ankiety do budowy własnego domu. 65,3% badanych decyduje się na budowę domu parterowego z użytkowym poddaszem, 66,4% badanych prowadzi inwestycję na terenach wiejskich. Tak wynika z internetowej ankiety, w której w okresie od 29 maja do 31 lipca 2017 roku wzięły udział 452 osoby z całego kraju. Wszystkim budującym i planującym budowę domu respondentom badania dziękujemy za poświęcony czas. Tak jak zapowiadaliśmy, szczegółowe wyniki ankiety przedstawiamy w specjalnie przygotowanym raporcie, który udostępniamy za darmo. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Pobierz raport z ankiety budowa domu 2017

Wyniki konkursu

Wraz z zakończeniem badania dobiegł końca konkurs, w którym do wygrania był nowoczesny regulator pokojowy ST-292v3. Informację o zwycięzcy, do którego wysłaliśmy nasz nowoczesny regulator, zamieściliśmy w poście na naszej stronie na Facebooku.

Podziękowania

Zarówno tym, którzy już znają nasze urządzenia, jak i tym, którzy słyszeli o nich po raz pierwszy, serdecznie dziękujemy za udział w badaniu. Odpowiedzi dotyczące instalacji grzewczej oraz montażu inteligentnych urządzeń w domu są dla nas cenną wskazówką na drodze dalszego rozwoju naszych produktów. Cieszymy się, że aż 86,1% badanych przyznało, że planuje zamontować w swoim domu nasze urządzenia. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem oraz docenienie starań, by oferowane produkty były wygodne w obsłudze, funkcjonalne i jednocześnie przystępne cenowo. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach, zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji udostępnianych na naszej stronie, a właścicieli hurtowni i instalatorów do zapisywania się na bezpłatną Akademię Instalatora. Podczas szkolenia można lepiej poznać specyfikę naszych produktów oraz zobaczyć miejsca, w których pracujemy. W razie pytań związanych z doborem naszych urządzeń na etapie budowy domu lub ich późniejszym użytkowaniem prosimy o kontakt za pośrednictwem jednego z formularzy dostępnych na naszej stronie internetowej.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?


Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!Twój komentarzKomentarze

Brak komentarzy

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.