Budowa domu 2017 – raport z ankiety do pobrania

08.09.2017

Chęć przeprowadzki „na swoje” to czynnik, który motywuje prawie 70% uczestników ankiety do budowy własnego domu. 65,3% badanych decyduje się na budowę domu parterowego z użytkowym poddaszem, 66,4% badanych prowadzi inwestycję na terenach wiejskich. Tak wynika z internetowej ankiety, w której w okresie od 29 maja do 31 lipca 2017 roku wzięły udział 452 osoby z całego kraju. Wszystkim budującym i planującym budowę domu respondentom badania dziękujemy za poświęcony czas. Tak jak zapowiadaliśmy, szczegółowe wyniki ankiety przedstawiamy w specjalnie przygotowanym raporcie, który udostępniamy za darmo. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Pobierz raport z ankiety budowa domu 2017

Wyniki konkursu

Wraz z zakończeniem badania dobiegł końca konkurs, w którym do wygrania był nowoczesny regulator pokojowy ST-292v3. Informację o zwycięzcy, do którego wysłaliśmy nasz nowoczesny regulator, zamieściliśmy w poście na naszej stronie na Facebooku.

Podziękowania

Zarówno tym, którzy już znają nasze urządzenia, jak i tym, którzy słyszeli o nich po raz pierwszy, serdecznie dziękujemy za udział w badaniu. Odpowiedzi dotyczące instalacji grzewczej oraz montażu inteligentnych urządzeń w domu są dla nas cenną wskazówką na drodze dalszego rozwoju naszych produktów. Cieszymy się, że aż 86,1% badanych przyznało, że planuje zamontować w swoim domu nasze urządzenia. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem oraz docenienie starań, by oferowane produkty były wygodne w obsłudze, funkcjonalne i jednocześnie przystępne cenowo. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach, zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji udostępnianych na naszej stronie, a właścicieli hurtowni i instalatorów do zapisywania się na bezpłatną Akademię Instalatora. Podczas szkolenia można lepiej poznać specyfikę naszych produktów oraz zobaczyć miejsca, w których pracujemy.

W razie pytań związanych z doborem naszych urządzeń na etapie budowy domu lub ich późniejszym użytkowaniem prosimy o kontakt za pośrednictwem jednego z formularzy dostępnych na naszej stronie internetowej.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy