Jak ciepło jest w Twoim domu – wyniki ankiety

Raporty   |   Raporty   |   22.02.2017

Polacy przeważnie utrzymują najwyższą temperaturę w łazience, a najniższą w sypialni, wydają średnio od 1000 do 3000 zł za ogrzewanie w sezonie grzewczym, a głównym źródłem ciepła w 7 na 10 gospodarstwach domowych jest kocioł węglowy. Tak wynika z internetowej ankiety, którą firma TECH Sterowniki przeprowadziła w dniach 6.12.2016 -15.01.2017 wśród 502 respondentów z całego kraju. Szczegółowe odpowiedzi uczestników ankiety na pytania dotyczące kluczowych aspektów związanych z ogrzewaniem zaprezentowaliśmy w specjalnym raporcie. Respondentom dziękujemy za poświęcony czas, a wszystkich zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania.

Pobierz raport

Zwycięzcy konkursu

Tak jak na początku obiecywaliśmy, spośród tych, którzy odpowiedzieli w ankiecie na pytanie konkursowe, dotyczące sposobów na oszczędzanie ciepła wybraliśmy 5, naszym zdaniem najtrafniejszych. Informację o zwycięzcach zamieściliśmy na naszej stronie na Facebooku. Do wytypowanych osób wyślemy niebawem pakiety naszych firmowych gadżetów.

Podziękowania

Tym, którzy posiadają urządzenia firmy TECH Sterowniki, dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych starań w dążeniu do wytwarzania urządzeń prostych w obsłudze, funkcjonalnych oraz przystępnych cenowo. Osoby, które jeszcze nie zetknęły się z naszymi urządzeniami, zachęcamy do ich przetestowania. Dziękujemy także za wszystkie uwagi dodatkowe, które pojawiły się w ankiecie: propozycje dodatkowych zagadnień, które warto byłoby poruszyć w kolejnym badaniu, a także Państwa sugestie dotyczące naszych urządzeń.

Nasze priorytety

Sprostanie oczekiwaniom Klientów, jest jednym z naszych głównych celów, dlatego też wszelkie propozycje dotyczące lepszego dopasowania działania sterowników do Państwa potrzeb mobilizują nas do dalszej, wytężonej pracy. Pragniemy, by korzystanie z naszych urządzeń przynosiło satysfakcję, a utrzymanie wysokiego komfortu cieplnego w Państwa gospodarstwach domowych nigdy nie obciążało nadmiernie rodzinnego budżetu.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy