Jak ciepło jest w Twoim domu – wyniki ankiety

Raporty   |   TECH   |   22.02.2017


Polacy przeważnie utrzymują najwyższą temperaturę w łazience, a najniższą w sypialni, wydają średnio od 1000 do 3000 zł za ogrzewanie w sezonie grzewczym, a głównym źródłem ciepła w 7 na 10 gospodarstwach domowych jest kocioł węglowy. Tak wynika z internetowej ankiety, którą firma TECH Sterowniki przeprowadziła w dniach 6.12.2016 -15.01.2017 wśród 502 respondentów z całego kraju. Szczegółowe odpowiedzi uczestników ankiety na pytania dotyczące kluczowych aspektów związanych z ogrzewaniem zaprezentowaliśmy w specjalnym raporcie. Respondentom dziękujemy za poświęcony czas, a wszystkich zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania.

Pobierz raport

Zwycięzcy konkursu

Tak jak na początku obiecywaliśmy, spośród tych, którzy odpowiedzieli w ankiecie na pytanie konkursowe, dotyczące sposobów na oszczędzanie ciepła wybraliśmy 5, naszym zdaniem najtrafniejszych. Informację o zwycięzcach zamieściliśmy na naszej stronie na Facebooku. Do wytypowanych osób wyślemy niebawem pakiety naszych firmowych gadżetów.

Podziękowania

Tym, którzy posiadają urządzenia firmy TECH Sterowniki, dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych starań w dążeniu do wytwarzania urządzeń prostych w obsłudze, funkcjonalnych oraz przystępnych cenowo. Osoby, które jeszcze nie zetknęły się z naszymi urządzeniami, zachęcamy do ich przetestowania. Dziękujemy także za wszystkie uwagi dodatkowe, które pojawiły się w ankiecie: propozycje dodatkowych zagadnień, które warto byłoby poruszyć w kolejnym badaniu, a także Państwa sugestie dotyczące naszych urządzeń.

Nasze priorytety

Sprostanie oczekiwaniom Klientów, jest jednym z naszych głównych celów, dlatego też wszelkie propozycje dotyczące lepszego dopasowania działania sterowników do Państwa potrzeb mobilizują nas do dalszej, wytężonej pracy. Pragniemy, by korzystanie z naszych urządzeń przynosiło satysfakcję, a utrzymanie wysokiego komfortu cieplnego w Państwa gospodarstwach domowych nigdy nie obciążało nadmiernie rodzinnego budżetu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?


Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!Twój komentarzKomentarze

Brak komentarzy