System hotelowy

System jest przeznaczony do sterowania ogrzewaniem w pensjonatach lub budynkach hotelowych.Zastosowanie tego rozwiązania pozwala personelowi na stałą kontrolę aktualnych temperatur w pomieszczeniach oraz ich zmianę ręcznie lub poprzez wybór jednego z zadanych programów: zajęte, wolne lub ochrona. Zarządzanie całym systemem odbywa się przez panel administracyjny, na którym także wyświetlane są informacje o alarmach i zmianach w danych strefach. Powiadomienia o stanach alarmowych mogą być dostarczane w formie e-mail i SMS (opcjonalnie).

Opis produktu

System hotelowy TECH

System jest przeznaczony do sterowania ogrzewaniem w pensjonatach lub budynkach hotelowych.
Zastosowanie tego rozwiązania pozwala personelowi na stałą kontrolę aktualnych temperatur w pomieszczeniach oraz ich zmianę ręcznie lub poprzez wybór jednego z zadanych programów: zajęte, wolne lub ochrona.

Zarządzanie całym systemem odbywa się przez panel administracyjny, na którym także wyświetlane są informacje o alarmach i zmianach w danych strefach.

Powiadomienia o stanach alarmowych mogą być dostarczane w formie e-mail i SMS (opcjonalnie)

Systemy hotelowe

Strefy i czujniki

Recepcja

Użytkownik ma możliwość:

  • podgląd i wyszukiwanie stref pogrupowanych wg atrybutów: piętro, apartament (temperatury aktualne, zadane i statusy)
  • zmiany przypisanego sterowania dobowego (statusu)

Sterowanie dobowe

Sterowanie dobowe

Pomieszczenie (strefa) może znajdować się w 4 stanach: zajęty, wolny, ochrona, „praca ręczna”.
Dla każdego z tych stanów, administrator może ustawić temperatury dla każdej godziny w dobie

Recepcja ikona 

Strefy i czujniki

  • Przypisywanie czujników do stref
  • Edycja stref na jakie podzielony jest hotel, opiera się na wybraniu rodzaju pomieszczenia i wpisaniu atrybutów (TAGów – piętro, numer pokoju) potrzebnych do późniejszego wyszukiwania konkretnej strefy lub grupy stref
  • Lista dostępnych czujników (część fizyczna) z wyszukiwarką i filtrem

System hotelowy

Jest tworzony na bazie naszych sterowników do ogrzewania podłogowego z możliwością mieszania z ogrzewaniem grzejnikowym. Istnieje możliwość konfiguracji bezprzewodowej (regulatory i czujniki) jak i przewodowej komunikacji systemu (tylko czujniki). W zestawie będzie dostarczony serwer systemowy z aplikacją zarządzającą całym obiektem.

Każdy system hotelowy musi być indywidualnie dobierany pod projekt danej inwestycji.

Zapraszamy do skorzystania z kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Ogrzewanie w hotelu lub w pensjonacie to poważny wydatek dla właścicieli obiektów. Sposobem na obniżenie rachunków i jednocześnie zapewnienie gościom odpowiedniego komfortu cieplnego jest inwestycja w system, który umożliwi sterowanie ogrzewaniem w hotelu. Taki w ofercie posiada firma TECH Sterowniki. Dzięki temu, że do jego stworzenia wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne, zarządzanie ogrzewaniem w hotelu lub w pensjonacie przynosi właścicielom realne korzyści, a gościom pełne zadowolenie. Użytkownik systemu w każdym momencie ma możliwość stałej kontroli panujących temperatur oraz ich szybką i wygodną zmianę manualną lub z pomocą jednego z wybranych programów. Sterowanie ogrzewaniem w hotelu lub w pensjonacie umożliwia zmianę parametrów: temperatur aktualnych, zadanych czy tzw. statusów.

Zarządzanie systemem ogrzewania w hotelu odbywa się poprzez panel administracyjny. Dodatkowo system sterowania ogrzewaniem w hotelu czy pensjonacie posiada opcję, dzięki której informacje o alarmach są dostarczane mailowo lub poprzez wiadomość sms. Warto także dodać, że system sterowania ogrzewaniem w hotelu umożliwia jednoczesne zarządzanie ogrzewaniem podłogowym oraz grzejnikowym, charakteryzuje go sprawność w komunikowaniu urządzeń oraz estetyka wykonania. Dzięki temu jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej