L-4 WiFi L-4 WiFi

L-4 WiFi

DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH

To uniwersalny sterownik zaworów termostatycznych z wbudowanym WiFi przeznaczony do sterowania zarówno ogrzewaniem podłogowym, jak i grzejnikowym. Listwa L-4 WiFi może sprawnie zarządzać siłownikami termoelektrycznymi na zaworach i bezprzewodowymi siłownikami STT-868 lub STT-869.

Najważniejsze funkcje sterownika do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego

Nowy, niewielki sterownik do ogrzewania mieszanego jest urządzeniem, które może kontrolować pracę zarówno systemu ogrzewania podłogowego, jak i grzejnikowego. Sterownik do ogrzewania bezprzewodowo-przewodowy umożliwia zarządzanie 8 różnymi strefami, w tym 4 strefami z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym i 4 strefami z zamontowanym ogrzewaniem grzejnikowym. Sterowanie odbywa się przy pomocy zamontowanych w strefach czujników, regulatorów oraz siłowników termostatycznych. W pierwszych czterech strefach istnieje możliwość wyboru między przewodowymi czujnikami a bezprzewodowymi czujnikami lub regulatorami temperatury, w pozostałych strefach konieczne jest skorzystanie z czujników lub regulatorów bezprzewodowych.

Małe urządzenie duże możliwości

 1. Czujniki pomieszczeń
  możliwość podłączenia 4szt.
 2. Siłowniki podłogowe
  możliwość podłączenia max. 30szt.
 3. Czujniki podłogowe
  możliwość podłączenia 4szt.
 4. Styk beznapięciowy
  załączanie urządzenia

Ogrzewanie mieszane podłogowe i grzejnikowe zarządzane online

Sterownik do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego ma wbudowany specjalny moduł WiFi, który zapewnia wygodną, zdalną zmianę parametrów z poziomu aplikacji eModul. Na głównej stronie z kafelkami można kontrolować stan urządzeń pracujących w systemie i zmieniać ustawienia temperatury. Za pośrednictwem aplikacji można ustawić temperaturę dla danej strefy (stałą lub wskazać temperaturę ograniczoną czasowo). Dodatkowo dostępna jest opcja tworzenia tygodniowych harmonogramów pracy zarówno dla danej strefy, jak i dla dowolnej liczby stref.

Wygląd sterownika do ogrzewania mieszanego dopasowany do potrzeb

Sterownik do ogrzewania bezprzewodowo-przewodowy jest rozbudowanym i funkcjonalnym urządzeniem. Wygląd ekranu urządzenia można dopasować do swoich potrzeb, korzystając z jednego z trzech dostępnych rozwiązań: WiFi – wyświetlana jest nazwa połączonej sieci oraz siła sygnału, strefy – pojawia się informacja na temat aktualnych oraz zadanych wartości w strefach, styki dodatkowe – dane dotyczące styków dodatkowych sterowanych tygodniowo. Dodatkowo można zmienić kontrast i jasność wyświetlacza sterownika do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego L-4 WiFi, czy ustawić czas bezczynności, po którym urządzenie przechodzi w stan wygaszenia ekranu.

×

Czujniki otwarcia okna to estetyczne, dyskretne urządzenia, które w systemie sterowania ogrzewaniem pozwalają zmniejszyć straty ciepła w trakcie wietrzenia pomieszczeń. W każdej strefie, w której odbywa się sterowanie grzejnikami WiFi, można podłączyć do 6 sztuk czujników otwarcia okna, które wykrywają zmianę temperatury. Czujniki są dostępne w kilku kolorach do wyboru, dzięki czemu można je dobrze dopasować do kolorystyki ram okiennych.

Jak działają czujniki otwarcia okna?

Czujniki komunikują się bezprzewodowo ze sterownikiem głównym L-4 WiFi, przesyłając do niego sygnał o wartości temperatury. Wykrywają i sygnalizują otwarcie okna. Gdy podczas wietrzenia w konkretnym pomieszczeniu robi się chłodniej, sterownik L-4 WiFi na bazie danych otrzymanych z czujnika steruje termostatem pokojowym do grzejnika. Zamknięcie zaworu w trakcie wietrzenia pozwala zredukować straty ciepła.

Montaż czujnika otwarcia okna

Instalacja urządzenia C-2n przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy w górnej części futryny okna przykleić taśmę dwustronną, do niej tylną część czujnika otwarcia okna, a następnie główną część czujnika. Do zestawu z czujnikiem otwarcia okna dołączona jest bateria oraz taśmy do przyczepienia na oknie. Aby urządzenie rozpoczęło pracę, należy je zarejestrować w sterowniku głównym L-4 WiFi.

Czujniki otwarcia okna C-2n

Maksymalnie 6 sztuk w strefie.

×

Dzięki systemowi grzejnikowemu temperaturą w budynku można zarządzać, będąc poza nim. Wszystko za sprawą mobilnej aplikacji eModul. Dzięki niej użytkownik ma stały podgląd temperatury w danym pomieszczeniu, a także zmiany parametrów dla najlepszego dopasowania do swojego komfortu.

Zdalna regulacja termostatu grzejnika

Dzięki aplikacji można z wyprzedzeniem ustalić harmonogramy pracy systemu z bezprzewodowymi siłownikami elektrycznymi i w dowolnym momencie zmieniać ustawienia w danej strefie. Zmian i podglądu parametrów można dokonywać z poziomu komputera, tabletu i smartfona. System zdalny umożliwia podgląd parametrów jednego pomieszczenia lub wszystkich pomieszczeń zbiorczo, a także sygnalizację otwartego okna.

Sterowanie zdalne

Dzięki aplikacji eModul możesz zarządzać temperaturą, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz.


Google Play
App Store

Parametry produktu

Zasilanie 230V 50Hz
Obciążenie wyjścia pompy 0,5 A
Obciążenie wyjść 1 - 4 0,3 A
Styk beznapięciowy • / 1 A
Komunikacja Przewodowa/ Bezprzewodowa
Wymiary sterownika [mm] 110 x 163 x 57

Pliki do pobrania

Instrukcje

Deklaracje zgodności

Karta gwarancyjna

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej

FAQ

Dlaczego warto korzystać ze sterownika L-4 WiFi?

Zastosowanie sterownika z wbudowanym WiFi pozwala na znaczne ulepszenie systemu grzewczego w domu. Zainstalowany sterownik L – 4 WiFi umożliwia precyzyjne i wygodne sterowanie ogrzewaniem mieszanym, zapewniające optymalne warunki w każdej części domu, a za pomocą aplikacji mobilnej możemy zarządzać temperaturą za pomocą telefonu z każdego miejsca na świecie.

Czy mogę sterować ogrzewaniem podłogowym za pomocą aplikacji mobilnej?

Dzięki sterownikowi z wbudowanym WiFi można kontrolować temperaturę w domu korzystając z aplikacji mobilnej eModul. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco i zdalnie zarządzać ogrzewaniem dzięki urządzeniom elektrycznym.

Czy aplikację mobilną eModul da się pobrać na urządzenia z systemami Android i iOS?

Aplikacja mobilna eModul jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS, dlatego każdy użytkownik może zainstalować ją na swoim telefonie lub innym urządzeniu elektronicznym.

Czy sterownik do ogrzewania podłogowego sterowany przez WiFi jest łatwy w obsłudze?

Sterownik do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego z wbudowanym WiFi jest bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki jego zastosowaniu kontrolowanie ogrzewania w naszym domu staje się wygodne i przyjemniejsze. Jego dużą zaletą jest również możliwość intuicyjnego zarządzania temperaturą w aplikacji mobilnej eModul.

Jakie urządzenia można podłączyć do sterownika do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego sterowanego przez WiFi?

Sterownik do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego L-4 WiFi jest jednym z elementów składowych zintegrowanego systemu, który obejmuje m.in. regulatory pokojowe, czujniki podłogowe i inne. Za pomocą tego sterownika można kontrolować aż 8 stref, w tym 4 strefami z ogrzewaniem podłogowym i 4 strefami z ogrzewaniem grzejnikowym lub 8 strefami z ogrzewaniem grzejnikowym. W każdej strefie sterowanie odbywa się przy pomocy zainstalowanych regulatorów i czujników (maksymalnie 6 sztuk w strefie) oraz siłowników termostatycznych.