WiFi 8S

Internetowy regulator – obsługa siłowników dla 8 stref grzewczych

 • Opis produktu

Internetowy i bezprzewodowy regulator pokojowy WiFi do obsługi siłowników elektrycznych STT-868  lub STT-869 (maksymalnie 6 szt. na strefę). Termostat grzejnikowy WiFi ma za zadanie utrzymać na stałym poziomie temperaturę w pomieszczeniach przy pomocy siłowników dla 8 różnych stref grzewczych.

Funkcje realizowane przez sterownik:

 • sterowanie max. 8 różnymi strefami przy pomocy:
  • wbudowanego czujnika temperatury
  • jednego czujnika przewodowego C-7p
  • możliwość podłączenia dodatkowych bezprzewodowych czujników C-miniC-8r lub regulatorów pokojowych R-8b lub R-8z do 8 sztuk
 • wyjście przekaźnikowe NO/NC (np. do sterowania urządzeniem grzewczym, który załączany jest według potrzeby dogrzania pomieszczenia)
 • do każdej strefy istnieje możliwość podłączenia do 6 szt. bezprzewodowych siłowników elektrycznych STT-868 lub STT-869
 • możliwość aktualizacji oprogramowania przez port USB
 • każda ze stref może mieć przypisany swój indywidualny tryb pracy (stała temperatura, ograniczenie czasu lub 6 różnych harmonogramów pracy)
 • obsługa bezprzewodowego czujnika zewnętrznego C-8 zr

 

Wyposażenie sterownika:

 • zasilacz 5V
 • dodatkowy przewodowy czujnik temperatury C-7 p

Zarządzanie systemem z poziomu aplikacji webowej www.emodul.eu

Aplikacja eModul dostępna do pobrania:

 

Termostat pokojowy WiFi pobiera informację o temperaturze w poszczególnych strefach, komunikując się z regulatorami pokojowymi lub czujnikami temperatury. Komunikat jest przesyłany do termostatu pokojowego WiFi za pomocą sygnału radiowego. Na tej podstawie wyznacza on potrzebę dogrzania danej strefy. Gdy wartość temperatury jest niższa od zadanej, regulator temperatury WiFi załącza styk dodatkowy, który może służyć przykładowo do zarządzania urządzeniem grzewczym. Po przeprowadzeniu procesu rejestracji w każdej strefie można także wykorzystać siłowniki zaworów STT-868 i zarządzać ich pracą korzystając z regulatora pokojowego WiFi.


Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Rozbudowa

Regulatory pokojowe zasilane 230V

R-8 z

R-8 z

Bezprzewodowy regulator pokojowy 230V

Regulatory oraz czujniki temperatury - bateryjne bezprzewodowe

C-8 r

C-8 r

Bezprzewodowy czujnik temperatury
R-8 b

R-8 b

Bezprzewodowy regulator pokojowy
C-mini

C-mini

Bezprzewodowy czujnik temperatury C-mini
C-8 zr

C-8 zr

Bezprzewodowy czujnik temperatury zewnętrznej
CL-mini

CL-mini

Bezprzewodowy hermetyczny czujnik temperatury

Siłowniki

STT-869

STT-869

Bezprzewodowy siłownik elektryczny
STT-868

STT-868

Bezprzewodowy siłownik termoelektryczny

Akcesoria dodatkowe

MW-1

MW-1

Bezprzewodowy moduł wykonawczy
C-2n

C-2n

Czujnik otwarcia okna C-2