Programista Lua/Python

PROGRAMISTA Lua/Python

Miejsce pracy: Wieprz koło Andrychowa

Opis firmy

Tworzymy świat prostych rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, wiedzy i kreatywności.Firma TECH Sterowniki dynamicznie rozwija się już od 2004 roku. Szybko staliśmy się liderem produkcji wyspecjalizowanych urządzeń oraz sterowników do urządzeń grzewczych.W naszej bogatej ofercie nowoczesnych produktów dostępne są autorskie rozwiązania tworzone z myślą o komforcie użytkowników. Kompleksowo podchodzimy do ich projektowania zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu dostarczamy sprzęt, który spełnia wszystkie stawiane mu oczekiwania.

Wymagania

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Podstawy dowolnego języka programowania - szkolenie z wymaganego zakresu Lua/Python oferujemy w trakcie pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Systematyczność i rzetelność

Co może być Twoją przewagą ?

  • Znajomość języka programowania Lua
  • Znajomość języka programowania Python
  • Znajomość protokołu Modbus
  • Znajomość protokołu HTTP
  • Znajomość git
  • Znajomość podstaw elektroniki

Zakres obowiązków

  • Tworzenie rozszerzeń oprogramowania dla systemu Sinum w języku programowania Lua
  • Tworzenie wewnątrz firmowych narzędzi w języku Python
  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania

Oferujemy

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia i elastyczne godziny pracy, gdyż cenimy sobie work-life balance.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju osobistego
  • Pracę w dużym zespole pracującym nad urządzeniami, który od samego początku będzie Cię wspierał. Na swojej drodze spotkasz specjalistów z wielu dziedzin w tym: Embedded, Linux, Python, Devops, CI, Java, React, Testing, UI/UX, Scrum którzy na co dzień pracują nad naszymi urządzeniami i aplikacjami.
  • Dostęp do sprawdzonych, ale jednocześnie nowoczesnych technologii.
  • Balans pomiędzy zorganizowaną pracą, a nudnymi formalnościami

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: programuj@techsterowniki.pl

Pamiętaj! Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań spróbuj i tak.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przezTECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem moich danych osobowych jestTECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.