Ciepły i inteligentny dom – nowa ankieta firmy TECH Sterowniki

Inne   |   Inne   |   15.02.2021

Dom, w którym panuje optymalna temperatura, a jego mieszkańcom żyje się wygodnie, bezpiecznie i oszczędnie to prawdziwe marzenie. W tym miesiącu chcemy zachęcić Was do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej właśnie tego tematu, a dokładniej ciepłego i inteligentnego domu. Przygotowaliśmy kilkanaście krótkich pytań na temat ogrzewania, a także montażu i wykorzystania inteligentnych instalacji. Uzyskane odpowiedzi posłużą nam do opracowania krótkiego raportu. Zapraszamy do udziału w badaniu!

Inteligentny dom jest dla każdego

Dziś pojęcie inteligentnego domu nie jest już nikomu obce, gdyż jest to rozwiązanie, z którego mogą korzystać tak naprawdę wszyscy. Inteligentnym domem nazywamy budynek wyposażony w nowoczesne systemy automatyki, które pozwalają na usprawnienie pracy różnych urządzeń i instalacji domowych, w tym sterowniki do zarządzania ogrzewaniem. Dzięki temu zapewniają lepszy komfort życia domownikom, a także oszczędności, gdyż zmniejszają koszty eksploatacji domu. Sam zakup systemu nie wymaga dużych nakładów finansowych, a jest niewątpliwie atutem budynku. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie opinie na temat inteligentnego domu macie Wy, dlatego przygotowaliśmy krótkie badanie z bonusem.

Odpowiedz na dodatkowe pytanie i wygraj pakiet gadżetów

W ankiecie zawarliśmy jedno krótkie zadanie konkursowe. Prosimy w nim, aby opisać w kilku zdaniach swój wymarzony, inteligentny dom. Każdy, kto podzieli się swoimi przemyśleniami na ten temat może otrzymać od nas w ramach podziękowania zestaw gadżetów z logo TECH Sterowniki. Regulamin można znaleźć na stronie: https://tiny.pl/rp5vf

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w ankiecie. Jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut. Odpowiedzi zbieramy do 31 marca!

WYNIKI KONKURSU

Bardzo dziękujemy za udział w naszej ankiecie. Spośród osób, które odpowiedziały na pytanie konkursowe, wybraliśmy jedną, której prześlemy pakiet naszych firmowych gadżetów. Poniżej publikujemy odpowiedź zwycięzcy. Przypominamy, że trzeba było w kilku zdaniach opisać swój wymarzony, inteligentny dom.

„Mój inteligentny dom powinien dać mi możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją oraz bramą wjazdową i garażową. W celu zwiększenia kontroli musi być wyposażony w kamery, żebym mógł mieć dostęp do podglądu w każdym momencie, co dzieję się w domu i ogrodzie. Powinien być również wyposażony w czujniki gazu w celu wykrycia niebezpieczeństwa. Chciałbym żeby w piwnicy był zamontowany czujnik zalania. W oknach powinny być zamontowane czujniki otwarcia, żeby przy otwartym oknie automatycznie wyłączało się ogrzewanie i klimatyzacja w danym pomieszczeniu”.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

- Małgorzata
Super sprawa
Odpowiedz