Ciepły i inteligentny dom – nowa ankieta firmy TECH Sterowniki

Inne   |   TECH   |   15.02.2021


Dom, w którym panuje optymalna temperatura, a jego mieszkańcom żyje się wygodnie, bezpiecznie i oszczędnie to prawdziwe marzenie. W tym miesiącu chcemy zachęcić Was do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej właśnie tego tematu, a dokładniej ciepłego i inteligentnego domu. Przygotowaliśmy kilkanaście krótkich pytań na temat ogrzewania, a także montażu i wykorzystania inteligentnych instalacji. Uzyskane odpowiedzi posłużą nam do opracowania krótkiego raportu. Zapraszamy do udziału w badaniu!

Inteligentny dom jest dla każdego

Dziś pojęcie inteligentnego domu nie jest już nikomu obce, gdyż jest to rozwiązanie, z którego mogą korzystać tak naprawdę wszyscy. Inteligentnym domem nazywamy budynek wyposażony w nowoczesne systemy automatyki, które pozwalają na usprawnienie pracy różnych urządzeń i instalacji domowych, w tym sterowniki do zarządzania ogrzewaniem. Dzięki temu zapewniają lepszy komfort życia domownikom, a także oszczędności, gdyż zmniejszają koszty eksploatacji domu. Sam zakup systemu nie wymaga dużych nakładów finansowych, a jest niewątpliwie atutem budynku. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie opinie na temat inteligentnego domu macie Wy, dlatego przygotowaliśmy krótkie badanie z bonusem.

Odpowiedz na dodatkowe pytanie i wygraj pakiet gadżetów

W ankiecie zawarliśmy jedno krótkie zadanie konkursowe. Prosimy w nim, aby opisać w kilku zdaniach swój wymarzony, inteligentny dom. Każdy, kto podzieli się swoimi przemyśleniami na ten temat może otrzymać od nas w ramach podziękowania zestaw gadżetów z logo TECH Sterowniki. Regulamin można znaleźć na stronie: https://tiny.pl/rp5vf

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w ankiecie. Jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut. Odpowiedzi zbieramy do 31 marca!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?


Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!Twój komentarzKomentarze

Brak komentarzy