Należy wybrać jedną z opcji.

Konfigurator TECH Sterowniki to nowoczesne narzędzie online, które pozwoli właściwie dobrać system sterowania ogrzewaniem do potrzeb instalacji grzewczej i własnych oczekiwań. Przy pomocy kalkulatora systemu sterowania ogrzewaniem grzejnikowym i podłogowym każdy zupełnie za darmo może sprawdzić, ile i jakich urządzeń potrzebuje, by zautomatyzować swój system grzewczy.

3 warianty konfiguracji systemu

TECH Sterowniki konfigurator został tak przygotowany, by każdy użytkownik mógł przygotować kompletny zestaw do sterowania ogrzewaniem:

  • podłogowym,
  • grzejnikowym,
  • mieszanym (podłogowym + grzejnikowym w jednej instalacji)

Dane, które trzeba podać, by uzyskać ostateczny wynik, są różne w przypadku odmiennych typów ogrzewania.

TECH Sterowniki konfigurator – możliwości

Celem stworzenia konfiguratora było umożliwienie przygotowania poglądowego zestawu sterowniczego dopasowanego do potrzeb inwestorów w sposób możliwie szybki, jasny i zrozumiały. TECH Sterowniki konfigurator to swoisty kalkulator systemu sterowania ogrzewaniem grzejnikowym i/lub podłogowym, który pozwoli łatwo i szybko obliczyć koszty modernizacji swojego aktualnego systemu grzewczego lub zaplanować inwestycję na etapie budowy domu.

System sterowania ogrzewaniem – cena

Koszt zakupu sterowników do zarządzania ogrzewaniem zależy od liczby oraz modeli wybranych urządzeń. W zależności od tego ile pomieszczeń ma zostać poddane automatycznej kontroli, cena systemu sterowania ogrzewaniem będzie różna. Na etapie doboru urządzeń za każdym razem pojawia się informacja, czy została wybrana właściwa liczba komponentów, by system działał sprawnie w określonej liczbie wskazanych pomieszczeń. Kalkulator systemu sterowania ogrzewaniem podłogowym lub grzejnikowym obliczy, jaka kwota jest potrzebna do zakupu urządzeń. Ostateczna cena zależy jednak nie tylko od dobranych podstawowych komponentów zestawu, ale także od wybranego wyposażenia opcjonalnego. W przypadku ogrzewania grzejnikowego bardzo przydatnym urządzeniem są czujniki otwarcia okna, które pozwalają na oszczędzanie na kosztach ogrzewania w czasie wietrzenia pomieszczeń.