Bezprzewodowy siłownik elektryczny G-X Bezprzewodowy siłownik elektryczny G-X

Bezprzewodowy siłownik elektryczny G-X

Innowacyjne urządzenie do precyzyjnego sterowania ogrzewaniem grzejnikowym.

Bezprzewodowy siłownik elektryczny a inne elementy systemu

Oprócz termostatu do grzejnika do sprawnego działania systemu potrzebne są jeszcze czujnik lub regulator oraz urządzenie nadrzędne. Poszczególne modele różnią się wyglądem oraz rodzajem i liczbą obsługiwanych funkcji. Do regulacji termostatu do grzejnika można wybrać bezprzewodowe regulatory: WIFI 8S, ST-16S WIFI lub WiFi 8S p, które dobrze spełniają standardy nowoczesnej estetyki. System grzejnikowy można także wykorzystać do połączenia pracy ogrzewania grzejnikowego z podłogowym. Wybierając na urządzenie główne sterownik do ogrzewania podłogowego L-9r, L-X, L-12, można mieć kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniach z zamontowanymi na grzejnikach bezprzewodowymi siłownikami elektrycznymi, jak i ogrzewaniem podłogowym.

×

Bezprzewodowe siłowniki elektryczne – oszczędność i wygoda

Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna, ciepło dociera tam, gdzie jest aktualnie potrzebne, pozwalając także uniknąć przegrzania stref nieużywanych. W efekcie można osiągnąć upragniony komfort cieplny oraz zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Ogrzewanie strefowe z bezprzewodowymi siłownikami elektrycznymi pozwala synchronizować pracę systemu grzewczego dla zdrowia, wygody i oszczędności.

Do czego służy

Bezprzewodowy siłownik elektryczny umożliwia wygodne i efektywne zarządzanie ciepłem w budynkach. Dzięki niej unikniesz przegrzania i niedogrzania pomieszczeń, a Twoje dotychczasowe rachunki za ogrzewanie zmaleją nawet o 30%!

Siłownik G-X jest urządzeniem pozwalającym na różnicowanie temperatury w zależności od typu pomieszczenia, pory dnia czy aktywności domowników. Problem przegrzanych i niedogrzanych pomieszczeń zostaje w ten sposób skutecznie rozwiązany.

G-X znaczy nowoczesność

Nowoczesny design, kompaktowe rozmiary i nowoczesne rozwiązania pozwalają spełniać zadania jakim jest regulowanie otwarcia zaworu na potrzeby grzania, jednocześnie pozostając dyskretnym urządzeniem.

Adaptery

Do każdego zestawu z siłownikiem dostarczane są adaptery umożliwiające montaż siłownika do najbardziej popularnych zaworów grzejnikowych występujących na rynku.

Idealne rozwiązanie w:

×

Dzięki systemowi grzejnikowemu temperaturą w budynku można zarządzać, będąc poza nim. Wszystko za sprawą mobilnej aplikacji eModul. Dzięki niej użytkownik ma stały podgląd temperatury w danym pomieszczeniu, a także zmiany parametrów dla najlepszego dopasowania do swojego komfortu.

Zdalna regulacja termostatu grzejnika

Dzięki aplikacji można z wyprzedzeniem ustalić harmonogramy pracy systemu z bezprzewodowymi siłownikami elektrycznymi i w dowolnym momencie zmieniać ustawienia w danej strefie. Zmian i podglądu parametrów można dokonywać z poziomu komputera, tabletu i smartfona. System zdalny umożliwia podgląd parametrów jednego pomieszczenia lub wszystkich pomieszczeń zbiorczo, a także sygnalizację otwartego okna.

Sterowanie zdalne

Dzięki aplikacji eModul możesz zarządzać temperaturą, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz.


Google Play
App Store

Wyprodukowane w Polsce

Urządzenia zaprojektowane przez polskich inżynierów i wyprodukowane w Polsce.

Flagi

Wyprodukowane w Polsce

Urządzenia zaprojektowane przez polskich inżynierów i wyprodukowane w Polsce.

Flagi
×

Czujniki otwarcia okna to estetyczne, dyskretne urządzenia, które w systemie sterowania ogrzewaniem pozwalają zmniejszyć straty ciepła w trakcie wietrzenia pomieszczeń. W każdej strefie, w której odbywa się sterowanie grzejnikami WiFi, można podłączyć do 6 sztuk czujników otwarcia okna, które wykrywają zmianę temperatury. Czujniki są dostępne w kilku kolorach do wyboru, dzięki czemu można je dobrze dopasować do kolorystyki ram okiennych.

Jak działają czujniki otwarcia okna?

Czujniki komunikują się bezprzewodowo ze sterownikiem głównym WiFi 8s mini, przesyłając do niego sygnał o wartości temperatury. Wykrywają i sygnalizują otwarcie okna. Gdy podczas wietrzenia w konkretnym pomieszczeniu robi się chłodniej, sterownik WiFi 8s mini na bazie danych otrzymanych z czujnika steruje termostatem pokojowym do grzejnika. Zamknięcie zaworu w trakcie wietrzenia pozwala zredukować straty ciepła.

Montaż czujnika otwarcia okna

Instalacja urządzenia C-2n przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy w górnej części futryny okna przykleić taśmę dwustronną, do niej tylną część czujnika otwarcia okna, a następnie główną część czujnika. Do zestawu z czujnikiem otwarcia okna dołączona jest bateria oraz taśmy do przyczepienia na oknie. Aby urządzenie rozpoczęło pracę, należy je zarejestrować w sterowniku głównym WiFi 8s mini.

Czujniki otwarcia
okna C-2n

Czujniki otwarcia okna C-2n Czujniki otwarcia okna C-2n

Parametry produktu

Wyszczególnienie Wartość
Wyjście – nakrętka z gwintem M30x1,5
Możliwość zamówienia przejściówki na gwint M28 oraz wersji "CLICK"
Komunikacja – bezprzewodowa, częstotliwość 868MHz
Zasilanie 2 x bateria AA 1,5V

Pliki do pobrania

Instrukcje

Deklaracje zgodności

Karta gwarancyjna

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej