STT-869

Bezprzewodowy siłownik elektryczny

  • Opis produktu

Bezprzewodowy siłownik elektryczny (biały, szary, grafitowy) – termostat grzejnikowy

Urządzenie STT-869 to nowoczesny termostat elektroniczny przeznaczony do montażu na grzejniku. Dzięki niemu można w prosty sposób zadbać o poziom temperatury w swoim domu. Elektroniczna głowica termostatyczna jest wygodna w użytkowaniu, funkcjonalna i estetyczna. Dużymi zaletami są także niewielka waga oraz uniwersalna kolorystyka. To sprawia, że głowica grzejnikowa dobrze prezentuje się zarówno w pomieszczeniach zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie.

Kompatybilość sprzętowa z modułami:

L-8 - od wersji programowej 3.0.7

WiFi 8s / WiFi 8s mini od wersji programowej 2.1.8

ST-8s WiFi / ST-16s WiFi od wersji programowej 1.0.4

 

Do czego służy termostat grzejnikowy?

Każdy elektroniczny termostat grzejnikowy to urządzenie, które umożliwia proste i efektywne zarządzanie temperaturą w strefie budynku, w której został zamontowany. Wykorzystując termostaty grzejnikowe zarządzane zdalnie można idealnie dopasować temperaturę w pomieszczeniach do własnych upodobań i jednocześnie ograniczyć koszty ponoszone za ogrzewanie. Elektroniczna głowica termostatyczna pracuje szybko i cicho. Do jej zasilania potrzebne są dwie baterie AA 1,5V. W zależności od ich mocy głowica grzejnikowa może pracować nieprzerwanie nawet przez dwa lata.

 

 

Termostaty grzejnikowe elektroniczne – inteligentne sterowanie

Do zarządzania termostatami zamontowanymi na grzejnikach służą specjalne, nowoczesne urządzenia. Termostat elektroniczny może być sterowany z poziomu bezprzewodowych regulatorów WiFi 8SST-8SST-8S WiFiST-16S WiFi lub sterownika siłowników termostatycznych (L8). Komunikacja między termostatem elektronicznym a urządzeniem zarządzającym odbywa się bezprzewodowo. Elektroniczny termostat grzejnikowy przetwarza polecenia otrzymane z regulatora nadrzędnego i przekształca je w odpowiadające im wartości otwarcia zaworu. Komunikacja na linii: elektroniczna głowica termostatyczna – urządzenie nadrzędne  odbywa się bardzo sprawnie, dlatego w pomieszczeniach temperatura jest zawsze stabilna, co wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.

 

Termostat grzejnikowy elektroniczny – wygoda i oszczędności

Sprawnie działający system, w skład którego wchodzi elektroniczny termostat grzejnikowy oraz urządzenie, które nim zarządza, pozwala na uzyskanie wysokiego komfortu cieplnego, a także dużych oszczędności. Urządzenia do zarządzania systemem grzejnikowym mogą obsługiwać termostaty elektroniczne zamontowane aż w 16 różnych strefach grzewczych (ST-16S WiFi). Tym samym termostaty grzejnikowe elektroniczne oraz urządzenie zarządzające mogą utrzymywać optymalną, indywidualną temperaturę aż w 16 pomieszczeniach budynku mieszkalnego. Dodatkowo, po zakupie modułu internetowego pracą każdej głowicy grzejnikowej można także zarządzać zdalnie z dowolnego miejsca w kraju i poza jego granicami.

Dane techniczne:

  • Wyjście – nakrętka z gwintem M30x1,5
  • Możliwość zamówienia przejściówki na gwint M28 oraz wersji "CLICK"
  • Komunikacja – bezprzewodowa, częstotliwość 868MHz
  • Zasilanie – 2 x bateria AA 1,5V

 

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Rozbudowa

Sterownik główny

L-8

L-8

Bezprzewodowy sterownik siłowników termostatycznych (8 sekcji)
WiFi 8S

WiFi 8S

Internetowy regulator – obsługa siłowników dla 8 stref grzewczych
WiFi 8s mini

WiFi 8s mini

Internetowy regulator – obsługa siłowników dla 8 stref grzewczych
ST-8S WiFi

ST-8S WiFi

Bezprzewodowy regulator WiFi – obsługa siłowników dla 8 stref grzewczych
ST-16S WiFi

ST-16S WiFi

Bezprzewodowy regulator WiFi – obsługa siłowników dla 16 stref grzewczych