SPT-31 INOX

  • Opis produktu

DLACZEGO PROMIENIOWANIE UV ?
Stosowanie lamp bakteriobójczych jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza i powierzchni.  Urządzenia te emitują promieniowanie UV-C o długości fali 253,7 nm. Promieniowanie to ma najsilniejsze właściwości biobójcze i nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje.
Ze względu na dużą skuteczność działania lampę bakteriobójczą wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest sterylność, a od czystości mikrobiologicznej zależy jakość usług oraz bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

Parametry urządzenia:
Moc maksymalna: 75W
Moc w trybie czuwania: 1,7W
Moc promiennika: 15W (w lampie 2x15W)
Typ lampy: Philips TUV T8 15W G15
Żywotność: 9000 godzin
Promieniowanie: 253,7 nm długości fali UV-C
Maksymalna wydajność przepływu powietrza: 260 m3/h
Max głośność: 44dB
Wymiary urządzenia: 280x270x680mm
Rozmiary filtra: 275x130x10mm

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.