ST-517

  • Ogólne dane

Funkcje sterownika:

- sterowanie dwiema pompami
- współpraca z dwoma regulatorami pokojowymi
- sterowanie stykiem beznapięciowym

 

Moduł może obsługiwać dwie pompy obiegowe. Po otrzymaniu sygnału z regulatora pokojowego o niedogrzaniu pomieszczenia moduł załącza odpowiednią pompę. W sytuacji, gdy którykolwiek z obiegów zgłasza niedogrzania moduł załącza styk beznapięciowy.
Jeśli moduł ma obsługiwać instalację podłogową należy zastosować dodatkowy czujnik bimetaliczny (umiejscowiony na rurze zasilania jak najbliżej kotła) – termik. W razie przekroczenie temperatury alarmowej termik odłączy pompę – nie dopuści do przegrzania delikatnej instalacji podłogowej. W przypadku stosowania modułu ST-517 do zwykłej instalacji można termik zastąpić zworą – łączymy zaciski wejściowe termika.

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.