Regulatory temperatury bezprzewodowe dwustanowe zasilane 230V natynkowe

ST-283

Regulator pokojowy dwustanowy (szklany panel przedni 2mm) * Dostępna wersja biała lub czarna

Opis produktu

PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH

Regulator pokojowy dwustanowy

ST-283 jest przeznaczony do sterowania urządzeniem grzewczym na podstawie temperatury pokojowej. Estetyczne urządzenie gwarantuje wygodną kontrolę i edycję temperatury w pomieszczeniu, w którym jest zamontowany bez konieczności schodzenia do kotłowni.

Jakie możliwości daje regulator pokojowy dwustanowy?

Zmiana i kontrola parametrów pracy odbywa się za pomocą dotykowego ekranu. Użytkownik z poziomu pokojowego regulatora dwustanowego może sprawdzić aktualny dzień tygodnia, wskazania zegara, temperatury bieżącej i zadanej, a także aktywny tryb pracy regulatora. Korzystając z ikonek „+” oraz „–” lub poprzez przesunięcie wskaźnika na pasku temperatury w dolnej części ekranu, użytkownik może zmieniać temperaturę zadaną. Pokojowy regulator dwustanowy w zależności od ustawień będzie pracował w jednym z poniższych trybów:

 • ręcznym,
 • dzień/noc,
 • imprezy,
 • urlopowym,
 • przeciwzamarzania,
 • harmonogram 1-9.

Nowoczesny wygląd pokojowego regulatora dwustanowego

Urządzenie jest wyposażone w duży i czytelny wyświetlacz graficzny. Podświetlany ekran dotykowy ułatwia sprawdzanie i edycję parametrów regulatora pokojowego dwustanowego. Dostępnych jest wiele opcji służących zmianie ustawień ekranu głównego. Podstawowy ekran „Okrągłe termometry” można zmienić na:

 • ekran domu,
 • duże cyfry,
 • ekran zegara,
 • ekran kalendarza,
 • ekran wygaszony.

Sterownik jest zarówno wygodny w obsłudze, jak i w montażu. Pokojowy regulator dwustanowy mocowany jest na ścianie. Ze sterownikiem głównym łączy się za pomocą dwużyłowego kabla komunikacyjnego. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi i uniwersalnej kolorystyce regulator pokojowy dwustanowy dobrze prezentuje się zarówno w pomieszczeniach zaaranżowanych nowocześnie, jak i klasycznie.

Zabezpieczenia pokojowego regulatora dwustanowego

Urządzenie ma zaprogramowane opcje chroniące przed zmianą parametrów przez osoby nieuprawnione. Po naciśnięciu ikonki „Zabezpieczenia” w regulatorze pokojowym dwustanowym dostępny jest specjalny panel służący do zmiany ustawień blokady rodzicielskiej.  Specjalna ikonka „Auto-blokada” pozwala przejść do ustawień służących włączeniu lub wyłączeniu blokady. Kod PIN niezbędny do obsługi pokojowego regulatora dwustanowego fabrycznie to 0000 i w każdej chwili można dokonać jego zmiany.

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pliki do pobrania

Instrukcje

Deklaracje zgodności

Karta gwarancyjna

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej