Sterowniki do kotła na pellet

Sterowniki do kotła na pellet

Sterowniki do kotła na pellet to nowoczesne urządzenia przystosowane do zarządzania pelletowymi kotłami CO. W zależności od wybranego modelu sterownik do kotła na pellet może sterować pompą obiegu wody, pompą ciepłej wody użytkowej, grzałką, podajnikiem głównym czy dodatkowym podajnikiem paliwa. Sterownik do kotła na pellet dodatkowo może współpracować z regulatorem pokojowym, modułem GSM czy modułem internetowym. Każdy sterownik wyróżnia prosta obsługa. Menu sterownika do kotła na pellet jest z jednej strony rozbudowane, a z drugiej bardzo intuicyjne. Duży, czytelny wyświetlacz graficzny, który posiada każdy sterownik do kotła na pellet, umożliwia łatwą kontrolę oraz zmianę aktualnych parametrów pracy kotła. Na ekranie sterownika do kotła na pellet wyświetlane są istotne z punktu widzenia użytkownika informacje na temat parametrów pracy kotła oraz ustawień, które użytkownik może dobierać w zależności od własnych potrzeb. Wszystkie sterowniki do kotła na pellet są dostępne w sprzedaży wyłącznie dla producentów kotłów.

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.