Promocja 5+1 za 1 zł!

Jesień to ostatnia okazja, aby zainwestować w ogrzewanie strefowe zanim sezon grzewczy zacznie się na dobre. Skorzystaj z promocji TECH Sterowniki i otrzymaj dodatkowy siłownik elektryczny za symboliczną złotówkę!

Promocja 5+1 za 1 zł!

Zasady promocji

Kup 5 sztuk wybranego siłownika bezprzewodowego: STT-869, G-X, G-1 lub G-2, i otrzymaj 1 sztukę tego samego produktu za zaledwie 1 zł netto.

Promocja obowiązuje w okresie do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

Bezprzewodowy siłownik elektryczny STT-869 – innowacja w zarządzaniu ogrzewaniem grzejnikowym

STT-869 to niezwykle innowacyjne urządzenie, które umożliwia precyzyjne sterowanie ogrzewaniem. System, któorego jest częścią pozwala na uniknięcie nadmiernego przegrzewania czy niedogrzewania pomieszczeń, a co za tym idzie - zmniejszenie rachunków za ogrzewanie nawet o 30%!

Ten bezprzewodowy siłownik elektryczny jest częścią systemu sterowania ogrzewaniem. Zastosowanie całego systemu, którego częścią jest siłownik elektryczny STT-869, idealnie sprawdzi się w różnych typach budynków - od mieszkań po obiekty użyteczności publicznej czy komercyjne, a sterowanie ogrzewaniem za pomocą dedykowanej aplikacji eModul jest jeszcze łatwiejsze i komfortowe.

Bezprzewodowy siłownik elektryczny G-X – nowoczesność w kompaktowym designie

G-X to kolejna propozycja, która umożliwia precyzyjne sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym w nowoczesnym i dyskretnym stylu. Elektryczny siłownik G-X jest częścią kompleksowego systemu, który pozwala na sprawną regulację temperatury w pomieszczeniach.

Dzięki szerokiemu wyborowi adapterów, G-X jest kompatybilny z wieloma popularnymi zaworami grzejnikowymi dostępnymi na rynku. Zastosowanie całego systemu sterowania, którego częścią jest siłownik elektryczny G-X daje możliwość zdalnego sterowania poprzez aplikację eModul. Kontrolowanie temperatury staje się łatwe i wygodne, niezależnie od miejsca i czasu. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla domów i mieszkań, szkół i przedszkoli czy hoteli i pensjonatów.

Skorzystaj z oferty TECH Sterowniki

Nie czekaj! To idealny moment, by wzbogacić domy i budynki użyteczności publicznej o wyjątkowe rozwiązania grzewcze od TECH Sterowniki. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się pełną kontrolą nad ciepłem w swoich wnętrzach!

Zobacz regulamin promocji.Autor:
rzecznik@techsterowniki.pl