Społeczna odpowiedzialność w firmie TECH Sterowniki

O nas   |   09.04.2018

Nasza firma dba nie tylko o to, by produkty, które trafiają do Waszych rąk, były dopracowane w każdym szczególe, ale także, aby podczas ich produkcji w maksymalnym stopniu chronić środowisko przed zanieczyszczeniami. Wspieramy wiele ciekawych, szczytnych inicjatyw i dbamy o wszechstronny, zrównoważony rozwój. O dobrych praktykach stosowanych w naszej firmie opowiemy w tym artykule.

Dbamy o nasze otoczenie

Ochrona środowiska naturalnego to dla nas wartość nadrzędna. W związku z tym, że produkujemy urządzenia elektroniczne, czujemy się zobowiązani, by wziąć odpowiedzialność za przeprowadzenie bezpiecznej utylizacji zużytych elementów oraz urządzeń elektronicznych. Nasza firma otrzymała numer rejestrowy nadany przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, zgodnie z Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005 roku.

Dodatkowo wszystkie nasze produkty oznaczamy symbolem przekreślonego kosza na śmieci. W ten sposób informujemy, że nie wolno wrzucać ich do zwykłych pojemników na śmieci. Obowiązkiem każdego z nas jest przekazanie zużytego sprzętu do wyznaczonego punktu zbiórki w celu recyklingu odpadów powstałych ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Tam, gdzie nauka spotyka się z technologią

Elektrofiltr ST-360

Jesteśmy otwarci na współpracę z przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu, a także środowiska naukowego. Przykładem takiej owocnej współpracy jest elektrofiltr ST-360. To urządzenie do odpylania dużej ilości spalin powstało dzięki wspólnym wysiłkom zespołu naukowców Politechniki Śląskiej pod kierownictwem dr. inż. Roberta Kubicy, jak również specjalistów naszej firmy. Dzięki temu rozwiązaniu możemy skuteczniej przeciwdziałać uwalnianiu szkodliwych substancji do powietrza oraz walczyć ze smogiem.

Przeczytaj także: 10 pytań o montaż elektrofiltrów w domowej instalacji grzewczej

Działalność sponsorska

Nasza firma od wielu lat prowadzi także działalność sponsorską. Z przyjemnością angażujemy się w inicjatywy lokalne oraz ogólnopolskie. Wspieramy wydarzenia organizowane przez placówki oświatowe, urzędy miast, ośrodki gminne, organizacje dobroczynne i kulturowe. Uczestniczymy w wydarzeniach sportowych i pomagamy lokalnym klubom sportowym.

Spotkania na żywo w samochodzie wystawowym

Samochód wystawowy TECH Sterowniki

Od września 2016 podróżujemy po całym kraju, by spotykać się z Wami w różnych miejscowościach. Nasze mobilne wystawy są organizowane zarówno w pobliżu punktów hurtowych, w których sprzedawane są nasze produkty, jak również na imprezach branżowych oraz lokalnych. Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem to produkty, które tworzymy z myślą o Waszym komforcie i oszczędnościach, dlatego bardzo zależy nam na poznaniu Waszych opinii na ich temat, rozwianiu wszelkich wątpliwości, odpowiedzeniu na pytania, wysłuchaniu sugestii.

Chcemy pokazywać, że sterowanie ogrzewaniem nie jest trudne i czasochłonne, a sprawia, że instalacja grzewcza pracuje efektywniej i jednocześnie taniej. Stawiamy na proste, intuicyjne rozwiązania. W naszym samochodzie wystawowym sterowniki są przygotowane do testowania tak, jakby były zamontowane już na ścianach w Waszym domu. Dzięki temu każdy może przekonać się o tym, jak proste i intuicyjne są to rozwiązania. Ogromnie cieszymy się z tych spotkań i już nie możemy się doczekać kolejnych.

Przeczytaj także: Samochód wystawowy TECH w Polsce i za granicą - relacja i mapa podróży

Akademia Instalatora – cykliczne szkolenie stacjonarne

Akademia instalatora

Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego wszystkich instalatorów urządzeń grzewczych, sprzedawców i właścicieli hurtowni zapraszamy do nas na całodniową Akademię Instalatora. Cykliczne spotkania z Wami w ramach tej inicjatywy to już nasza tradycja. Cieszymy się, że do siedziby naszej firmy zlokalizowanej na południu Polski przybywają chętni z całego kraju, ale nawet spoza jego granic. Te spotkania pozwalają nam na zaprezentowanie możliwości sterowania ogrzewaniem i poznania Waszych potrzeb. To także skarbnica pomysłów na przyszłe projekty i możliwość podzielenia się doświadczeniami z dotychczasowej pracy.

Spotkania upływają zawsze w dobrej, luźnej atmosferze, kreatywnej wymiany poglądów w przyjaznym otoczeniu osób zainteresowanych tematem zarządzania ogrzewaniem. Akademię organizujemy w każdym miesiącu, a aktualne terminy można znaleźć na stronie, na której znajduje się również formularz zapisu.

Przeczytaj także: Czego można się dowiedzieć na Akademii Instalatora

Certyfikaty

Firma TECH Sterowniki posiada aktualne certyfikaty zgodności z Europejską Dyrektywą potwierdzające, że wyrób/wyroby spełniają wymagania norm zharmonizowanych z Dyrektywą Niskonapięciową 2006/95/WE. Oceny zgodności dokonano na podstawie wyników badań w zakresie normy zharmonizowanej oraz wyników inspekcji warunków organizacyjno-technicznych wykonywanych przez jednostkę certyfikującą.

Inwestycje wewnętrzne

Nasza firma cały czas się rozrasta i to zarówno w sensie przenośnym, jak i dosłownym. Do naszego zespołu dołączają kolejni specjaliści, którzy chcą z nami wspólnie tworzyć dobre, polskie produkty i przyczyniać się także do ich promocji za granicą. Aktualnie zatrudniamy kilkuset pracowników. Są wśród nas elektronicy, informatycy, testerzy, konstruktorzy, pracownicy działu produkcyjnego, sprzedaży, marketingu oraz wielu innych. Staramy się tworzyć przyjazną atmosferę pracy, szkolimy także naszych pracowników, doceniając ich za wkład i zaangażowanie w budowanie marki.

W ostatnim czasie trwały u nas także intensywne prace budowlane, które doprowadziły do rozbudowy naszych siedzib. Naturalny rozwój naszej firmy pozwala na tworzenie nowych miejsc pracy dla lokalnej społeczności. Dużą część osób pracujących stanowią kobiety.

Nowe produkty w ofercie

Nowe produkty

Zajmując się produkcją sterowników do zarządzania ogrzewaniem, nigdy nie spoczywamy na laurach. Cały czas zbieramy feedback od Was. Na jego podstawie udoskonalamy aktualne modele sterowników oraz wprowadzamy nowe. Aktywnie poszukujemy partnerów handlowych, a stałym odbiorcom zapewniamy wsparcie marketingowe w postaci nowoczesnej wystawki z najpopularniejszymi produktami, materiałami reklamowymi itp. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie tworzyć nowe, w pełni innowacyjne urządzenia elektroniczne od projektu po produkt końcowy, łącznie z indywidualną obudową.

Przeczytaj także: Technologia druku 3D, czyli jak powstają prototypy urządzeń firmy TECH Sterowniki

Najlepsze praktyki gwarancją sukcesu

Naszym celem jest dostarczenie urządzeń niezawodnych, które kompleksowo odciążą Was w pracy związanej z obsługą instalacji grzewczej. Bardzo mocno dbamy o to, by były to rozwiązania wspierające ochronę środowiska naturalnego, redukujące zużycie energii i mniej obciążające portfel. Cieszymy się z budowania naszej marki w kraju, a także granicami w myśl zasady „dobre, bo polskie”.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy