8 powodów, dla których warto zainwestować w urządzenia firmy TECH

O nas   |   O nas   |   24.08.2016

Sterowniki przeznaczone do zarządzania pracą instalacji grzewczej to urządzenia, do których przekonały się już tysiące osób na całym świecie. Dzięki nim regulacja temperatury w pomieszczeniach stała się łatwa i przyjemna. Dodatkowo wpłynęła także na mniejsze zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty, przy zachowaniu pełnego komfortu cieplnego. Na rynku dostępne są różne produkty tego typu. Co przemawia za tym, by zainwestować w sterowniki firmy TECH? Co wyróżnia te urządzenia na tle konkurencji?

1. Bogata oferta

Firma TECH Sterowniki swoją działalność rozpoczynała od produkcji kilku prostych urządzeń elektronicznych do sterowania kotłami, szybko stając się jednak liderem sprzedaży tego segmentu w naszym kraju. Dziś jej zakres działalności jest znacznie szerszy. Firma produkuje obecnie sterowniki do każdego typu urządzeń grzewczych, jak i systemów kominkowych, posiada sterowniki do urządzeń wykorzystujących energię odnawialną, do chłodnictwa czy saun. W skład oferty firmy TECH wchodzą:

Dzięki temu każdy, bez względu na to, czy zdecyduje się ogrzewać dom węglem, gazem ziemnym, czy też chce wykorzystać jedno lub kilka odnawialnych źródeł energii, może otrzymać urządzenie na miarę swoich potrzeb. Co więcej, w obrębie poszczególnych kategorii klient może wybierać pomiędzy urządzeniami różniącymi się designem, ceną czy funkcjonalnością: sterownikami przewodowymi a bezprzewodowymi, z czarno-białym albo kolorowym wyświetlaczem, wersją standardową lub wzbogaconą o dodatkowe funkcje itd.

2. Jakość potwierdzona licznymi testami

Sterowniki firmy TECH to urządzenia dopracowane zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Na każdym etapie produkcji przeprowadzane są specjalistyczne testy kontrolne. Dzięki temu urządzenia, które trafiają do hurtowni, a następnie w ręce użytkownika to produkty charakteryzujące się długą żywotnością oraz wysokim komfortem użytkowania. Podczas testów sprawdzana jest poprawność montażu poszczególnych elementów, wygląd wizualny, jak i wszelkie funkcjonalności. Każdy programista współpracuje ściśle z testerem, który sprawdza nawet najdrobniejsze zmiany w logice działania sterownika, by wyeliminować ewentualne błędy i by produkt finalny był w pełni sprawny. Ponadto firma TECH posiada swoje własne laboratorium energetyczno-emisyjne, w którym może dokonywać kontroli działania sterowników na każdym etapie. W specjalnej komorze klimatycznej można sprawdzić przykładowo poprawność działania sterownika w różnych warunkach temperaturowych.

3. Uznanie i renoma zdobyte przez lata, dzięki wytężonej pracy

Co roku z logiem firmy TECH produkowanych jest około 200 000 urządzeń. Firma współpracuje z dużymi przedsiębiorstwami kotlarskimi oraz hurtowniami w Polsce i za granicą. Sterowniki firmy TECH są dostępne w sprzedaży w każdym województwie w naszym kraju, cieszą się także powodzeniem na rynkach europejskich, m.in. w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rumunii czy Białorusi.

Warto wspomnieć o tym, że firma spełnia wymagania normy ISO: ISO 9001:2008 dla projektowania i produkcji mikroprocesorowych regulatorów temperatury, co potwierdza uzyskany certyfikat.

4. Polski kapitał 

TECH Sterowniki to marka polska. Założycielami i obecnymi prezesami firmy są dwaj Polacy: Paweł Jura i Janusz Master. Wszystkie urządzenia firmy, jak i poszczególne ich elementy produkowane są w Polsce, w siedzibach: w Wieprzu oraz w Bulowicach. Przedsiębiorstwo rozwijając swoją działalność, w sposób naturalny stworzyło wiele miejsc pracy dla polskich obywateli i cały czas rekrutuje nowych pracowników. W 2012 roku firma TECH Sterowniki była bohaterem jednego z odcinków programu rozrywkowo-naukowego: „Polak potrafi”, poświęconemu innowacyjnym działaniom Polaków:

5. Funkcjonalność, estetyka i nowoczesność

Efektem ciągłego, wielotorowego rozwoju firmy są coraz nowsze urządzenia, a także liczne udoskonalenia wprowadzane we wcześniejszych modelach. Firma inwestuje w:

  • nowoczesne sprzęty i urządzenia. Jednym z nich jest drukarka 3D, z której pomocą tworzone są prototypy urządzeń. Mieszcząca się w Bulowicach narzędziownia dysponuje centrami obróbczymi trzy i pięcioosiowymi, elektrodrążarkami wgłębnymi, tokarkami, szlifierkami i innymi urządzeniami pomocniczymi.
  • wysokiej jakości specjalistów. W firmie trwa nabór programistów/informatyków C++, przedstawicieli handlowych czy elektroników, oferując im możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • rozbudowę siedzib, dzięki czemu firma będzie jeszcze efektywniej pracować i wprowadzać na rynek nowe usługi.

Warto wspomnieć tu przynajmniej o kilku nowościach, które zostały wprowadzone w tym roku, a są to:

Trwają prace nad kolejnymi rozwiązaniami.

6. Dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta

Firma TECH jest otwarta na współpracę z producentami innych gałęzi przemysłu, które są związane z elektroniką. Dzięki temu, że samodzielnie produkuje płytki elektroniczne, obudowy, a także okablowanie urządzeń oraz nadruki jest w stanie wykonać innowacyjne urządzenie od projektu do gotowego produktu. W efekcie klient otrzymuje urządzenie szyte na miarę jego potrzeb.

7. Wsparcie na każdym etapie

Firma TECH oferuje pomoc wszystkim odbiorcom swoich urządzeń.

W każdym miesiącu organizuje bezpłatne szkolenia dla instalatorów, w których trakcie prezentowany jest proces produkcyjny sterowników oraz najpopularniejsze modele urządzeń regulacyjnych stosowane w instalacji c.o. Z pomocą specjalnego formularza każdy może dokonać rejestracji w najbardziej odpowiednim terminie i skorzystać z darmowej wiedzy. To także dobry czas na wymianę doświadczeń między pracownikami firmy, a instalatorami i hurtownikami, które są cenne w trakcie pracy nad kolejnymi rozwiązaniami.

Dla potrzeb indywidualnych użytkowników powstało natomiast call center serwisu z siedzibą w Bulowicach, gdzie zarówno w trakcie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu można zgłaszać uwagi, problemy, a także uzyskać poradę odnośnie działania urządzeń. Serwis jest czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16. Zapytania odnośnie działania urządzeń, jak te związane z ich serwisem można uzyskać kontaktując się z pracownikami bezpośrednio, mailowo lub telefonicznie.

8. Dbałość o środowisko naturalne

Firma TECH Sterowniki, w związku z produkcją urządzeń elektronicznych czuje się zobowiązana do tego, by w możliwie największym zakresie chronić środowisko naturalne. Dba więc o to, by bezpiecznie utylizować zużyte elementy i urządzenia elektroniczne. TECH Sterowniki posiada też numer rejestrowy nadany jej przez Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Sterowniki firmy TECH – nowoczesne urządzenia o długiej żywotności

Firma TECH Sterowniki to przedsiębiorstwo, które za cel główny stawia sobie zapewnienie odbiorcom niezawodnych produktów. W ciągu dwunastu lat swojej działalności wprowadziła już na rynek tysiące sterowników, które zagościły w polskich, jak i w zagranicznych domach. W tym czasie przeszła szereg zmian, które doprowadziły do tego, że dziś jest liderem, jeśli chodzi o produkcję urządzeń elektronicznych do ogrzewania każdego typu. Sterowniki firmy TECH to urządzenia wysokiej jakości, funkcjonalne, estetyczne i dopasowane do potrzeb odbiorców. Firmę tworzą pracownicy produkcji, informatycy, testerzy, dyrektorzy i inni, którzy dzięki ścisłej współpracy osiągają kolejne wyznaczone sobie cele, udowadniając na arenie międzynarodowej, że Polak też potrafi.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy