Samochód wystawowy

Samochód wystawowy

Od września 2016 roku firma TECH Sterowniki rozpoczęła prezentację swoich produktów w terenie.

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki

We wnętrzu specjalnie przygotowanego samochodu wystawowego znalazły się najchętniej kupowane dotychczas sterowniki, a także tegoroczne nowości katalogowe.

Podczas mobilnej ekspozycji można zobaczyć i przetestować sterowniki służące do zarządzania różnymi urządzeniami, w tym m.in.:

Każda grupa urządzeń została zaprezentowana na tle przekroju budynku mieszkalnego, dzięki czemu można łatwiej wyobrazić sobie ich rozkład w poszczególnych pomieszczeniach.

wnętrze samochodu wystawowego

Do dyspozycji odwiedzających pozostają pracownicy firmy, którzy udzielą informacji związanych zarówno z montażem urządzeń, jak i ich użytkowaniem. Nasi specjaliści pomogą w wyborze produktu w zależności od potrzeb, a także odpowiedzą na wszelkie inne pytania związane z urządzeniami sterowniczymi.

Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat początków i drogi rozwoju firmy TECH lub zobaczyć jak przebiegają poszczególne etapy produkcji urządzeń w naszym zakładzie będą mogli dodatkowo obejrzeć krótkie filmiki prezentacyjne.

Mobilna wystawa zagości w różnych miejscach w całej Polsce: w punktach hurtowych, na targach oraz spotkaniach branżowych. Poniżej podajemy dokładne adresy miejsc, w których nasz samochód zatrzyma się w najbliższych dniach.

Plan trasy samochodu wystawowego

Październik:

  • 6 października: Dukat, ul. Bałtycka 9, 76-200 Słupsk
  • 10 pażdziernika: Abex Bims, ul. Nowogrodzka 153, 18-400 Łomża
  • 11 pażdziernika: Abex Bims, ul. Wojsk Ochrony Pogranicza 11, 15-381 Białystok
  • 12 pażdziernika: Abex Bims, Główny oddział Warszawa, ul. Cieślewskich 44, 03-017 Warszawa
  • 13 pażdziernika: Abex Bims, ul. Olbrachta 94, 01 – 102 Warszawa

Zaproś samochód wystawowy

samochód wystawowy

Podczas planowania trasy na kolejne tygodnie chętnie uwzględnimy także miejsca, które nam wskażecie. Jeśli więc chcecie, by mobilna ekspozycja pojawiła się w Waszej lokalizacji to prosimy o wypełnienie i wysłanie do nas poniższego formularza kontaktowego.

Nazwa hurtowni

Imię i nazwisko osoby kontaktowej

Adres (Ulica, Nr):

Telefon

Miasto

Email:

Kod pocztowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TECH sp.j. z siedzibą w 34-122 Wieprzu k. Andrychowa, ul.Biała Droga 31 w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz.926).