R-S1

Przewodowy regulator temperatury Sinum R-S1

Opis produktu

Charakterystyka:

- pomiar i regulacja temperatury pomieszczenia
- pomiar wilgotności powietrza
- wyświetlacz LCD bez podświetlenia
- mechaniczne klawisze
- komunikacja TECH SBUS


Przewodowy regulator R-S1 wyposażony jest w czytelny wyświetlacz z mechanicznymi przyciskami. Dodatkowo posiada czujnik wilgotności powietrza.

Regulator wysyła aktualną temperaturę do centralki EH-01, która to porównuje temperaturę zadaną z temperaturą aktualną i steruje następnie pracą urządzenia grzewczego, głowicami grzejnikowymi lub termostatycznymi w celu wyłączenia lub włączenia ogrzewania. Jest za zimno lub za gorąco? Dzięki trybowi grzanie/chłodzenie zawsze i o każdej porze roku możesz mieć idealną temperaturę!

Po dodaniu i zaprogramowaniu regulatora w centrali sterującej EH-01 istnieje możliwość zdalnego sterowania temperaturą, ustawianie harmonogramów, a także wykonywanie akcji i scen zależnych od temperatury pomieszczenia. Sprawdź jakie to proste i wreszcie poczuj komfort w swoim domu!

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pliki do pobrania

Instrukcje

Karta gwarancyjna

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej