CZ-01

Bezprzewodowy czujnik zalania CZ-01

Opis produktu


Charakterystyka:

- bezprzewodowa komunikacja
- wykrywanie zalania

Czujnik zalania CZ-01 to dyskretne i niewielkie urządzenie, które dba o bezpieczeństwo naszego domu. Urządzenie położone w pomieszczeniu w miejscu narażonym na możliwość awarii sieci wodnej monitoruje oraz alarmuje nas w momencie wykrycia zalania. Komunikuje się z centralką EH-01 bezprzewodowo. Czujnik CZ-01 stanowi doskonałe uzupełnienie systemu bezpieczeństwa inteligentnego domu. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu i niewielkiemu rozmiarowi można umieścić go w okolicy przyłączy wody, pralki, wszędzie tam gdzie może być przydatny.

Czujnik zalania CZ-01 sprawdza czy wystąpił wyciek wody w miejscu, w którym został umieszczony dzięki sensorom znajdującym się na spodzie czujnika. Czujnik zalania jest wodoodporny, dzięki czemu będzie działał i informował o stanie zagrożenia do momentu jego ustania. Dzięki zarejestrowaniu czujnika zalania CZ-01 do centralki EH-01 i wykonaniu automatyzacji podczas wykrycia wycieku wody, można np. zamknąć zawór główny wody, a system powiadomi o wystąpieniu awarii. Dzięki temu uchronimy nasz dom od poważnej szkody.

Poczuj się bezpiecznie w swoim domu!

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej