Sterowniki do kotła zasypowego

Sterowniki do kotła zasypowego
ST-22n

ST-22n

Sterownik do kotła zasypowego
ST-24

ST-24

Sterownik do kotła zasypowego
ST-28

ST-28

Sterownik do kotła zasypowego
ST-81

ST-81

Sterownik do kotła zasypowego

Sterowniki do kotła zasypowego to urządzenia służące do zarządzania zasypowym kotłem CO wyposażonym w nadmuch oraz pompę obiegu wody CO. Z pomocą sterownika temperatura zadana jest utrzymywana za pośrednictwem wentylatora. Duży wybór sterowników do kotłów zasypowych to gwarancja doboru odpowiedniego urządzenia do dowolnego typu kotła zasypowego. W zależności od modelu sterownik do kotła zasypowego może pracować w różnych konfiguracjach oraz na różnych ustawieniach. Każdy sterownik do kotła zasypowego posiada wyraźny wyświetlacz, który ułatwia sprawdzanie parametrów pomiarowych. Obudowa sterownika została wykonana z materiałów, które są odporne zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury oraz przygotowana tak, by sterownik do kotła zasypowego można było łatwo i szybko zamontować na urządzeniu grzewczym.

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.