ST-48

ST-48

Sterownik do kotła z podajnikiem
ST-80

ST-80

Sterownik do kotła z podajnikiem
ST-480

ST-480

Sterownik do kotła z podajnikiem

Aby umożliwić optymalne i ekonomiczne spalanie opału, stosuje się sterowniki do kotłów z podajnikiem, zarządzające pracą wentylatora doprowadzającego powietrze do komory spalania, pompami i podajnikiem. Zastosowanie wysokiej jakości sterownika i dobranie jego właściwych parametrów pozwala oszczędzić do kilkudziesięciu procent paliwa.

 

Proste i zaawansowane sterowniki do kotłów z podajnikiem

 W zależności od potrzeb użytkownika i typu kotła stosuje się sterowniki o podstawowej budowie (przeznaczone do zarządzania wentylatorem, podajnikiem i dwiema pompami) lub nieco rozbudowane urządzenia umożliwiające obsługę zaworu mieszającego i pomp dodatkowych. Najbardziej zaawansowane sterowniki do kotła z podajnikiem pozwalają na podłączenie dodatkowych zaworów mieszających, a te, które wyposażono w komunikację bezprzewodową RS, można również obsługiwać przez internet lub za pomocą wiadomości SMS.

 

Sterowniki do kotłów z oprogramowaniem PID

TECH w ofercie ma również sterowniki z PID (do kotła z podajnikiem). W trosce o jak najwyższą jakość produktu i zadowolenie klienta końcowego dostępne są one jedynie dla producentów kotłów.