Zestaw do ogrzewania grzejnikowego – sprawdź promocję!

Kiedy lato w pełni, przygotuj się na kolejny sezon grzewczy i zainwestuj w oszczędzanie z TECH Sterowniki! Przygotowaliśmy dla Was specjalny, kompletny zestaw innowacyjnych urządzeń do precyzyjnego sterowania ogrzewaniem grzejnikowym w promocyjnej cenie 2499 zł.

Zestaw do ogrzewania grzejnikowego – sprawdź promocję!

Bezprzewodowy zestaw do ogrzewania grzejnikowego

Zestaw umożliwia wygodne i efektywne zarządzanie ciepłem w 4 strefach budynku. Dzięki niemu unikniesz przegrzania i niedogrzania pomieszczeń, a Twoje dotychczasowe rachunki za ogrzewanie zmaleją nawet o 30%!

W skład zestawu wchodzą urządzenia:

Jak to działa? Sterownik grzejnikowy Wifi 8s komunikuje się bezprzewodowo z regulatorami temperatury R-8x zamontowanymi w pokojach, które kontrolują temperaturę we wszystkich pomieszczeniach z osobna. Regulatory wysyłają sygnały do sterownika głównego WiFi-8s, a on wysyła sygnał o otwarciu lub zamknięciu do siłowników elektrycznych STT-869.

Steruj wygodnie temperaturą w pomieszczeniach za pomocą przycisków na regulatorach, lub za pośrednictwem aplikacji eModul - z dowolnego miejsca, w dowolny sposób!

Dlaczego warto?

Przekonaj się o licznych zaletach wygodnego, nowoczesnego sterowania ogrzewaniem i postaw na niezawodne urządzenia TECH Sterowniki! Więcej informacji dostępnych u partnera handlowego oraz u lokalnego przedstawiciela handlowego TECH Sterowniki.Autor:
rzecznik@techsterowniki.pl