Steruj ogrzewaniem grzejnikowym bezprzewodowo z WiFi 8S lub ST-8S

Montaż systemu do zarządzania ogrzewaniem grzejnikowym jest jednym z najprostszych sposobów na zracjonalizowanie zużycia energii w swoim domu. Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym pozwala uniknąć zarówno niedogrzania, jak i przegrzania pomieszczeń, a zatem zmniejszyć koszty ogrzewania i uzyskać wysoki poziom komfortu cieplnego.

Steruj ogrzewaniem grzejnikowym bezprzewodowo z WiFi 8S lub ST-8S

Bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym z WiFi 8S lub ST-8S

Bezprzewodowe siłowniki termoelektryczne typu STT-868 to specjalne urządzenia pozwalające na zarządzanie temperaturą grzejników w poszczególnych strefach grzewczych. Do precyzyjnego sterowania ogrzewaniem grzejnikowym służą najnowsze urządzenia firmy TECH: WiFi 8S i ST-8S.

Sterownik WiFi 8S, podobnie jak regulator ST-8S to urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i efektywności energetycznej. Komunikacja między siłownikami a urządzeniem sterującym odbywa się bezprzewodowo. WiFi 8S i ST-8S pozwalają na zmianę temperatury zadanej aż w 8 różnych strefach grzewczych zarządzając zamontowanymi na grzejnikach siłownikami STT-868.

WiFi 8S i ST-8S – nowoczesne sterowniki do ogrzewania grzejnikowego

WiFi 8S to intuicyjny sterownik do bezprzewodowych siłowników elektrycznych. Ustawianie różnych temperatur odbywa się z pomocą wbudowanego czujnika temperatury i jednego czujnika przewodowego C-7 p. Istnieje też możliwość podłączenia dodatkowych 6 bezprzewodowych czujników C-8 r lub regulatorów pokojowych R-8 b lub R-8 z. Urządzenie może też obsługiwać bezprzewodowy czujnik zewnętrzny C-8 zr. Elementy systemu są kompatybilne, a ogrzewaniem domu można sterować z pomocą specjalnej, dedykowanej aplikacji: emodul.eu.

Drugim urządzeniem, które umożliwia sterowanie siłownikami elektrycznymi, montowanymi na grzejnikach jest regulator pokojowy ST-8S. Duży, czytelny, kolorowy ekran pozwala na proste i łatwe programowanie temperatury oraz szybkie przełączanie trybów pracy. Realizacja zadań odbywa się poprzez jeden wbudowany czujnik temperatury. Istnieje też możliwość podłączenia dodatkowych 7 bezprzewodowych czujników C-8 r lub regulatorów pokojowych R-8 b lub R-8 z. Dużą zaletą urządzenia jest szybki i łatwy montaż podtynkowy w puszce elektrycznej o przekroju 60mm. Urządzenie jest dostępne w kolorze białym oraz czarnym.

Zarówno WiFi 8S i ST-8S obsługują w każdej ze stref maksymalnie 6 siłowników STT-868. Poszczególne strefy mogą mieć przypisane swoje indywidualne tryb pracy: temperaturę stałą, z ograniczeniem czasowym albo pracować według jednego z sześciu różnych harmonogramów pracy (1 lokalny i 5 globalnych).

Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym prostsze niż myślisz

Wszystkie elementy systemu do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym zostały zaprojektowane tak, by ułatwić ich współdziałanie w jednym, spójnym systemie. Można go bezproblemowo dopasować do swojego trybu życia, wyznaczając okresy temperatury komfortowej i obniżenia jej, generując tym samym oszczędności. Gdy użytkownik przebywa poza domem, można przestawić cały system sterowania tak, by utrzymywał najniższe temperatury i jednocześnie automatycznie przywrócić zadaną temperaturę w momencie planowanego powrotu. I to wszystko za dotknięciem jednego palca.Autor:
rzecznik@techsterowniki.pl
Załączniki:
notka3.png