L-4X WiFi – nowy sterownik do zarządzania ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym w ofercie TECH Sterowniki!

Uniwersalna listwa L-4X WiFi to nowość w ofercie TECH Sterowniki. Innowacyjne urządzenie przeznaczone do sterowania urządzeniem grzewczym obsługuje aż 8 stref grzewczych (4 grzejnikowe i 4 podłogowe) i pozwala utrzymać określoną temperaturę w każdej z nich, dodatkowo po podłączeniu modułu ML-4X WiFi sterownik umożliwia sterowanie 8 strefami podłogowymi. Poprzez komunikację bezprzewodową i przewodową RS-485 (TECH SBUS) moduł łączy się z urządzeniami peryferyjnymi takimi jak czujniki lub regulatory temperatury czy też czujniki okna oraz siłowniki grzejnikowe, tworząc zintegrowany, sprawnie działający system. Sprawdź, dlaczego warto wybrać moduł L-4X WiFi!

L-4X WiFi – nowy sterownik do zarządzania ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym w ofercie TECH Sterowniki!

Komfort i ogrom możliwości

Dzięki sterownikowi L-4X WiFi możesz sprawnie zarządzać ciepłem w twoim domu lub mieszkaniu stacjonarnie, a także zdalnie za pośrednictwem aplikacji eModul, dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Ustawiaj temperatury dla każdej ze stref z osobna, twórz w ich obrębie harmonogramy (lokalne i globalne) i ciesz się komfortem cieplnym skrojonym na miarę twoich potrzeb! Aplikacja zainstalowana na smartfonie pozwoli ci sterować ciepłem w twoim lokum z każdego miejsca na świecie. Dzięki dodatkowej funkcji grzanie/chłodzenie listwa L-4X WiFi umożliwia także sterowanie chłodzeniem powierzchniowym. W każdej chwili możesz rozbudować moduł o dedykowane akcesoria, oprogramowanie z kolei zaktualizujesz samodzielnie przez wbudowany port USB. 

Co zyskujesz, wybierając sterownik L-4X WiFi? 

Moduł L-4X WiFi a wydajność ogrzewania 

Moduł L-4X WiFi łączy w sobie wiele funkcji, będąc równocześnie urządzeniem łatwym w codziennej obsłudze i prostym do skomunikowania z pozostałymi akcesoriami smart home.  Nowoczesna listwa umożliwi ci precyzyjne zaprogramowanie systemu ogrzewania według indywidualnych potrzeb (obsługa zarówno ogrzewania podłogowego, jak i grzejnikowego), dzięki czemu będziesz w stanie zwiększyć swój codzienny komfort, ograniczając równocześnie zużycie energii i wydatki na ogrzewanie. Pozwól sobie na komfort cieplny w nowoczesnym wydaniu i sprawdź nową propozycję w ofercie TECH.

Zobacz produkt: https://www.techsterowniki.pl/p/l-4x-wifiAutor:
rzecznik@techsterowniki.pl
Załączniki:
L_4X_WiFi.jpg