Akademia Instalatora w siedzibie firmy TECH Sterowniki – sprawdź jej przebieg

O nas   |   O nas   |   29.08.2019

Autorskie szkolenie firmy TECH Sterowniki, znane jako „Akademia Instalatora” od lat jest organizowane w siedzibie przedsiębiorstwa. Udział w wydarzeniu biorą instalatorzy, sprzedawcy oraz właściciele hurtowni zajmujący się sprzedażą urządzeń do sterowania ogrzewaniem. Jak przebiega spotkanie? Czego można się dowiedzieć w jego trakcie?

O akademii

„Akademia Instalatora” to cykliczne, bezpłatne szkolenie dla instalatorów, sprzedawców i właścicieli hurtowni. Spotkania w siedzibie firmy organizowane są raz lub dwa razy w miesiącu. Każde z nich rozpoczyna się około godziny 10 rano i jest podzielone na kilka etapów. W trakcie wydarzenia uczestnicy mają zapewniony poczęstunek w formie bufetu oraz obiad. Szczegółowy plan poniżej.

Agenda Akademii Instalatora w siedzibie firmy:

 • 10:00 – Przyjazd do siedziby firmy TECH Sterowniki w Wieprzu i rejestracja uczestników.
  • Poczęstunek (kawa, herbata).
 • 10:15 – Szkolenie asortymentowe cz. 1
  • prezentacja regulatorów pokojowych
  • prezentacja systemów do ogrzewania podłogowego
  • prezentacja systemów do ogrzewania grzejnikowego
  • prezentacja nowych modułów internetowych – aplikacji webowych
 • 12:00 – Zwiedzanie głównego zakładu produkcyjnego
 • 12:30 – Przerwa obiadowa
 • 13:00 – Szkolenie asortymentowe cz. 2
  Szkolenie dotyczące sterowników do instalacji i-1, i-2, i-3
  • prezentacja sterowników instalacyjnych
  • zapoznanie się z podstawowymi możliwościami poszczególnych modeli
  • prezentacja przykładowej konfiguracji urządzenia (schematy instalacyjne)
  • przykładowa konfiguracja dodatkowych styków
  • przykładowe wykorzystanie przy sterowaniu kilkoma źródłami ciepła
 • 16:00 – 17:00 – Planowane zakończenie akademii uzależnione jest od aktywności uczestników.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, materiały drukowane oraz drobny upominek. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnego zakwaterowania w hotelu na czas pobytu.

Czego można dowiedzieć się w trakcie akademii?

Szkolenie prowadzone jest w przestronnej sali konferencyjnej i opiera się nie tylko na teoretycznym przedstawieniu najnowszych modeli produktów. Uczestnicy mogą w praktyce zobaczyć, jak działają i jakie możliwości oferują najnowsze modele sterowników instalacyjnych, regulatorów pokojowych, systemów ogrzewania podłogowego, do ogrzewania grzejnikowego, moduły internetowe. Podczas prezentacji wybrane modele urządzeń można dokładnie obejrzeć. Uczestnicy dowiadują się także jak korzystać z panelu administratora i modułów internetowych do zdalnej obsługi instalacji. Każde z prezentowanych urządzeń jest opisywane pod kątem budowy, funkcjonalności, ceny oraz możliwości rozbudowy.

Zwiedzanie głównego zakładu produkcyjnego

Hala produkcyjna

Po zakończeniu pierwszej części szkolenia asortymentowego uczestnicy akademii są oprowadzani po firmie. Podczas zwiedzania zakładu mają możliwość zobaczenia, jak powstają sterowniki krok po kroku. Zwiedzanie obejmuje biura konstrukcyjne oraz informatyczne, miejsca pracy testerów, a także hale produkcyjne, gdzie konkretny prototyp urządzenia jest wzbogacany o dodatkowe komponenty.

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na dole strony: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

W tym celu należy z rozwijanego menu wybrać termin szkolenia, a następnie uzupełnić swoje dane osobowe i kontaktowe: imię, nazwisko, miejscowość, dokładne miejsce zamieszkania, nr telefonu, adres mailowy, strona www, nazwa firmy oraz stanowisko.

Akademia organizowana także w terenie

Akademia instalatora

Oprócz akademii, która prowadzona jest na terenie firmy, organizowane są również szkolenia wyjazdowe w innych miejscowościach kraju. Akademia odbywa się we wskazanych wcześniej obiektach hotelowych. Więcej informacji na temat szkoleń wyjazdowych można przeczytać tutaj: https://www.techsterowniki.pl/centrum-prasowe/notki-prasowe/bezplatne-szkolenia-instalatorow-w-terenie

Jeśli planowane są szkolenia poza siedzibą firmy, to informacja o ich dokładnym terminie i realizacji znajduje się w liście rozwijalnej formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie akademii: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Każdy klient, który decyduje się na montaż sterowników do instalacji grzewczych, oczekuje od sprzedawców i instalatorów fachowych, sprawdzonych informacji, które urządzenie wybrać, by najlepiej spełniło jego oczekiwania. Właśnie dlatego dla chętnych organizowane są specjalne szkolenia pod nazwą: „Akademia Instalatora”. Prowadzą je doświadczeni pracownicy firmy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące doboru, montażu i obsługi systemów. Firma TECH przez cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które wprowadza do swoich sterowników. Z tego powodu w ofercie pojawiają się kolejne wersje urządzeń, a także dodatkowe funkcjonalności w obecnie już dostępnych, o których można się dowiedzieć więcej właśnie w trakcie akademii.

Przyjdź na szkolenie i zostań zaufanym instalatorem

Akademia Instalatora to doskonała okazja, by lepiej poznać najnowsze rozwiązania wprowadzone w zakresie sterowania ogrzewaniem. Podczas szkolenia można zyskać cenne wskazówki instalacyjne, ale też większą świadomość na temat samego procesu produkcyjnego. Spotkanie branżowe to także możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, znalezienia odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące asortymentu, porozmawiania o codziennych doświadczeniach w pracy instalatora. Każdy instalator może także zgłosić się do przedstawiciela swojego regionu i poprosić o dodanie go do listy tzw. zaufanych instalatorów. Wpisanie do rejestru pozwala na korzystanie z dodatkowych możliwości, jakie oferuje firma, w tym otrzymywania bezpłatnie nowych urządzeń w wersjach testowych.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy