Akcesoria dodatkowe

ST-291P KTY

Przewodowy czujnik temperatury zewnętrznej typu KTY, dedykowany do sterowników wyposażonych w obsługę zaworu mieszającego np.: i-1, i-1m, i-3, i-3 PLUS

Opis produktu

Czujnik temperatury zewnętrznej ST-291P KTY

Jest urządzeniem dodatkowym, które można dokupić w ramach rozbudowy sterowników wyposażonych w obsługę zaworu mieszającego takich jak i-1, i-1 m, i-3, i-3 PLUS. Urządzenie służy do pomiaru temperatury na zewnątrz budynku i przeznaczone jest do montażu przewodowego. Po zakończeniu procesu instalacji oraz podłączeniu czujnika należy włączyć w menu sterownika głównego funkcję „Pogodówka”. Aby urządzenie mogło pracować prawidłowo, konieczne jest ustawienie temperatury zadanej dla czterech temperatur zewnętrznych: -20°C, -10°C, 0°C oraz 10°C. Czujnik należy umieścić w miejscu nienarażonym na wpływy atmosferyczne oraz działanie promieni słonecznych.

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej