Sterowniki do chłodnictwa i pozostałe urządzenia - TECH Sterowniki
Sterowniki do chłodnictwa i pozostałe urządzenia - TECH Sterowniki

Akcesoria dodatkowe

ST-513

ST-513

Integrator wejść napięciowych
ST-262

ST-262

ZESTAW DO BEZPRZEWODOWEJ KOMUNIKACJI DWUSTANOWEJ

Pozostałe urządzenia

ST-301

ST-301

Sterownik do reaktora biologicznego

Specjalistyczne sterowniki dla przemysłu i użytkowników indywidualnych

Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba kontrolowania określonych warunków klimatycznych lub sterowania poszczególnymi urządzeniami mechanicznymi lub hydraulicznymi (np. pompą lub sprężarką), istnieje możliwość usprawnienia procesu zarządzania systemem dzięki zastosowaniu specjalistycznych sterowników. Firma TECH, bazując na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, posiada w ofercie sterowniki specjalistyczne (np. sterownik do przydomowej oczyszczalni ścieków lub sterowniki mikroklimatu) oraz dodatkowe urządzenia pomiarowo – sterujące jak np. licznik uzysku energii lub elektrofiltry. Na życzenie inwestorów przygotowujemy również dedykowane sterowniki dostosowane do potrzeb określonej gałęzi przemysłu.

Nowoczesne sterowniki chłodnictwa

Sterownik chłodnictwa przeznaczony jest do zarządzania, kontroli i sterowania pracą całego zespołu chłodniczego. Za pomocą zestawu wbudowanych czujników oraz procesora odbywa się sterowanie pracą agregatu, wentylatora, grzałki parownika oraz oświetlenia. Wyposażenie zespołu chłodniczego w dobrej jakości sterownik do urządzeń chłodniczych, zbierający wszystkie pomiary i zarządzający wszystkimi funkcjami systemu, daje pewność dokładnej jego kalibracji oraz możliwość dostępu do danych i ich przeglądania w czasie rzeczywistym. Sterowniki chłodnictwa wpływają nie tylko na efektywność pracy systemu, ale również na oszczędność energii i niższe koszty eksploatacji sytemu.

Sterownik chłodnictwa firmy Tech to innowacyjne urządzenie pozwalające na konfigurację parametrów pracy sterownika za pomocą aplikacji komputerowej. Zaprogramowane dane mogą następnie być przeniesione za pomocą pamięci przenośnej USB bezpośrednio do sterownika.