Steruj temperaturą pomieszczenia i podłogi z nowym regulatorem podtynkowym ST-297v3

Chcesz szybko i wygodnie kontrolować temperaturę pomieszczenia i podłogi za pomocą jednego urządzenia? Taką możliwość daje przewodowy regulator pokojowy dwustanowy ST-297v3. To nowość w ofercie firmy TECH Sterowniki. Sprawdź jego możliwości.

Steruj temperaturą pomieszczenia i podłogi z nowym regulatorem podtynkowym ST-297v3

Wygodne i dokładne sterowanie temperaturą w pomieszczeniach

Regulator ST-297v3 jest urządzeniem przewodowym przeznaczonym do zarządzania pracą urządzenia grzewczego. Ma wbudowany czujnik pokojowy i zapewnia sterowanie temperaturą pokojową z dokładnością do 0,1°C. Urządzenie w zależności od preferencji może pracować w trybie dzień/noc, w którym utrzymywana temperatura zależy od pory dnia lub w trybie ręcznym, w którym użytkownik może edytować temperaturę ręcznie na bieżąco bezpośrednio z poziomu ekranu głównego.

Zarządzanie temperaturą podłogi dzięki dodatkowemu czujnikowi

Regulator pozwala także mierzyć i sterować temperaturą podłogi. Wystarczy rozbudować urządzenie o dodatkowy czujnik podłogowy. Sterowanie odbywa się poprzez przesłanie sygnału do listwy zarządzającej siłownikami z informacją o konieczności dogrzania podłogi do wymaganej temperatury. Użytkownikowi pozostaje wskazanie dokładnej wartości maksymalnej i minimalnej temperatury podłogi. Jeśli temperatura podłogi wzrośnie powyżej ustawionej temperatury maksymalnej, przekaźnik wyłączy się i zostanie wyłączone ogrzewanie podłogowe.

Nowy design - ultracienkie urządzenie o niewielkim wymiarze

Regulator ST-297 to niewielkie i estetyczne urządzenie ze szklanym frontem. Sterownik ma zaledwie 13 mm grubości! Na wyświetlaczu głównym pojawia się informacja na temat aktualnej godziny i temperatury zadanej. Sterowanie odbywa się za pomocą 4 przycisków dotykowych. Regulator jest zasilany dwiema bateriami AA 1,5V. Przeznaczony jest do montażu podtynkowego w puszce 60 mm. Regulator jest dostępny w 2 wersjach wyświetlacza:

Opcja chwilowego podświetlenia wyświetlacza ułatwia zmianę parametrów pracy także po zmroku. Użytkownik może dodatkowo zablokować przyciski, chroniąc przed wprowadzenia zmian przez osoby nieuprawnione.

Nowy regulator, nowe opcje sterowania

Regulator ST-297v3 to niezwykle czułe urządzenie, które zapewnia sterowanie temperaturą pomieszczenia i podłogi z dokładnością aż do 0,1°C. Montaż regulatora pokojowego w pomieszczeniu to dobre rozwiązanie umożliwiające zachowanie pełnego komfortu cieplnego, a jednocześnie pozwalające uniknąć przegrzewania pomieszczeń, które w efekcie prowadzi do generowania wyższych rachunków.

Dokładna specyfika urządzenia wraz z instrukcją obsługi znajduje się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/p/st-297-v3. Inne modele regulatorów pokojowych dostępnych w sprzedaży można przejrzeć na: https://www.techsterowniki.pl/k/regulatory-pokojoweAutor:
rzecznik@techsterowniki.pl
Załączniki:
notka_st-297-v3.jpg