Promocja! Kup 10 sterowników a otrzymasz polar za 1 zł

Promocja! Kup 10 sterowników a otrzymasz polar za 1 zł

Każdy, kto w dniach od 7.11.2016 do 31.11.2016 roku zamówi jednorazowo co najmniej 10 sztuk regulatorów pokojowych dwustanowych typu ST-292 otrzyma za złotówkę wygodny polar z logotypem firmy TECH Sterowniki.

Promocja! Kup 10 sterowników a otrzymasz polar za 1 zł

Promocja obejmuje zarówno bezprzewodową serię regulatorów (ST-292v2), jak i przewodową (ST-292v3) w dowolnej konfiguracji. Po dokonaniu zamówienia ciepły i wygodny polar za złotówkę będzie można odebrać w jednym z trzech rozmiarów do wyboru: M, L oraz XL. Więcej informacji na temat listopadowej promocji można uzyskać kontaktując się z dystrybutorami na terenie całego kraju lub z kierownikami regionalnymi firmy TECH Sterowniki.

Nasi dystrybutorzy: www.techsterowniki.pl/dystrybucja/Autor:
rzecznik@techsterowniki.pl
Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.