Mobilnie, jednym palcem, bezprzewodowo – tak dziś steruje się ogrzewaniem

Za sprawą aplikacji eModul, nowoczesnego rozwiązania firmy TECH Sterowniki ogrzewaniem można dziś zarządzać zdalnie. Podłogówka, grzejniki, kolektory słoneczne – bez względu na sposób ogrzewania podglądu i edycji parametrów pracy można dokonać wszędzie i o każdej godzinie. To zupełnie zmienia sposób, w jaki jeszcze do niedawna myśleliśmy o kontrolowaniu instalacji grzewczej. Jak aplikacja wygląda od środka oraz jakie korzyści przynosi?

Mobilnie, jednym palcem, bezprzewodowo – tak dziś steruje się ogrzewaniem

 Sterowanie ogrzewaniem coraz nowocześniejsze

Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem to wygodne urządzenia, które pozwalają na kontrolowanie parametrów pracy instalacji grzewczej w swoim domu czy mieszkaniu. Dzięki temu temperatura w pomieszczeniach jest odpowiednio dobrana do potrzeb użytkowników oraz ich harmonogramu dnia. Jednak aktywny tryb życia i chęć maksymalnego wykorzystania każdej minuty w ciągu dnia sprawia, że nie zawsze mamy czas na to, by edytować parametry w domu. Rozwiązaniem jest aplikacja eModul umożliwiająca sterowanie ogrzewaniem bez ograniczenia miejsca i czasu.

Czym jest aplikacja eModul?

To nowoczesne rozwiązanie firmy TECH Sterowniki umożliwiające zarządzanie instalacją grzewczą z poziomu swojego smartfona. Do sterowania potrzebne są: urządzenie/urządzenia TECH z możliwością zdalnej obsług, moduł internetowy ST-505 lub WiFi RS oraz telefon. Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać zarówno na system Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.techsterowniki.emodul&hl=pl, jak i IOS: https://itunes.apple.com/pl/app/emodul/id1155426727?mt=8.

Bezpieczne i oszczędne zarządzanie ciepłem

Jedna aplikacja może obsłużyć różnego typu instalacje grzewcze. Dzięki niej można dowolnie obniżać i podwyższać temperaturę w zależności od potrzeb. To prosty sposób, by instalacja działa efektywnie i generowała oszczędności. Dzięki działaniu aplikacji mamy pewność, że system grzewczy jest bezpieczny, ponieważ w razie wykrycia nieprawidłowego działania wysyłane są powiadomienia. Ustawienia można także udostępnić zdalnie instalatorowi, podając mu hasło do logowania. Takie rozwiązanie pozwala w razie problemów sprawdzić zdalnie kluczowe ustawienia i dokonać zmian, by instalacja pracowała efektywniej.

Prosta i intuicyjna obsługa

Pod względem graficznym aplikacja wyróżnia się czytelnością. Przejście pomiędzy modułami odbywa się niezwykle płynnie, a w przypadku większej liczby modułów można też wybrać, który z nich będzie wyświetlany jako pierwszy. Duże, klikane elementy interfejsu ułatwiają pracę, a kafelkowy układ pozwala zachować przejrzystość. Dodatkowe wsparcie graficzne stanowią proste animacje sygnalizujące pracę w danym ustawieniu.

Wejdź na wyższy poziom zarządzania ogrzewaniem

Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem to sposób na to, by ogrzewanie domu było inteligentne – dopasowane do naszych potrzeb, stylu życia, aktywności. Przygotowana przez polskich programistów TECH Sterowniki aplikacja pozwala zdalnie zachować pełną kontrolę nad instalacją, daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala oszczędzać. Co ważne, aplikacja jest rozwijana, dlatego nigdy nie zabraknie w niej funkcji zgodnych z najnowszymi trendami w sterowaniu ciepłem.

Aby sprawdzić, jak wszechstronna jest to aplikacja, wystarczy zalogować się na konto pokazowe: https://emodul.eu/login