Firma TECH Sterowniki już wkrótce na targach branżowych

W dniach 20-22 kwietnia będziemy uczestniczyć jako Wystawcy w targach DOM I OGRÓD 2018 w Kielcach, a w następnym tygodniu zaprezentujemy się na targach INSTALACJE 2018 w Poznaniu. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk.

Firma TECH Sterowniki już wkrótce na targach branżowych

Kielce i Poznań – miejsce spotkań branżowych ekspertów

W dniach 20-22.04. nasi przedstawiciele będą uczestniczyć w XXV Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM organizowanych przez Targi Kielce ­- drugiego w Europie Środkowo-Wschodniej organizatora wystaw i targów. Będzie nam miło Państwa gościć na stoisku nr C-69.  Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem zaprezentujemy w gronie branżowych specjalistów oferujących najlepsze technologie w budownictwie mieszkaniowym oraz najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz. Podczas spotkania, podobnie jak w zeszłym roku odpowiemy na pytania odwiedzających dotyczące doboru, montażu i korzystania z urządzeń do sterowania ciepłem.

Porozmawiać z nami będzie można także podczas największego spotkania branży instalacyjnej w Polsce oraz Europie Środkowej: Międzynarodowych Targach Instalacyjnych, które odbędą się w dniach 23-26 kwietnia w Poznaniu. Pojawimy się wśród producentów i dostawców urządzeń, usług i technologii z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej. Można nas będzie znaleźć w pawilonie 5, na stoisku nr 143.

W czasie kiedy nasi przedstawiciele będą w Poznaniu, inna grupa handlowców wyruszy samochodem wystawowym za czeską granicę na targi Building Fairs Brno, które odbędą się w dniach 25-28.04.2018.

Nasze stoiska starannie przygotowujemy, by stworzyć dla wszystkich odwiedzających przyjazną przestrzeń do testowania naszych produktów oraz prowadzenia rozmów.

Nasze priorytety

Celem naszego udziału w spotkaniach branżowych jest prezentacja kompleksowych, różnorodnych produktów do zarządzania ogrzewaniem. Podczas wydarzeń opowiemy o naszych najnowszych, interesujących rozwiązaniach technologicznych. Chcemy pokazać, jak łączyć komfort cieplny z niskim zużyciem energii, dzięki niezawodnym urządzeniom. Pragniemy oferować naszym Klientom różnorodne rozwiązania, skrojone na miarę ich potrzeb i jednocześnie dołożyć naszą cegiełkę do promowania rozwiązań chroniących środowisko naturalne.

Samochód wystawowy na polskich drogach

Samochód wystawowy ponownie w trasie

Tak jak w poprzednim roku, już wkrótce mobilne ekspozycje systematycznie będą się także pojawiać w różnych miejscowościach Polski i nie tylko. Będzie to trzeci sezon podróży naszego samochodu wystawowego, nie mniej intensywny. Podczas spotkań na żywo znów będzie można zobaczyć sterowniki do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego, strefowego czy kominków, wziąć je do ręki, sprawdzić ustawienia, dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach. Już wkrótce nasz kalendarz zapełni się nowymi lokalizacjami, o czym będziemy informować na bieżąco, a już teraz za pomocą formularza kontaktowego można zgłaszać kolejne miejscowości, w których chcielibyście się z nami spotkać.

Porozmawiajmy na żywo

Kwiecień w naszej firmie upłynie pod znakiem intensywnych przygotowań do wspomnianych spotkań na żywo. Będziemy dzielić się naszą wiedzą na temat najlepszych możliwości sterowania instalacją grzewczą w budynkach mieszkalnych. Takie spotkania to także dla nas świetna okazja do obserwowania aktualnych trendów na rynku i inspiracja do tworzenia kolejnych rozwiązań, wyznaczania nowych kierunków rozwoju i nawiązania owocnych relacji biznesowych. Mieszkańców Kielc, Poznania i okolic zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach branżowych!Autor:
rzecznik@techsterowniki.pl
697-837-877