Sprawdź, co wiesz o firmie i urządzeniach TECH Sterowniki – quiz

Raporty   |   TECH   |   01.02.2018


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w quizie na temat naszej firmy oraz urządzeń do zarządzania ogrzewaniem. Sprawdź, czy znasz historię, ofertę oraz główne cele naszego przedsiębiorstwa. Dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Odpowiedzi będziemy zbierać do 31.03.2018 roku.

Jak wygląda quiz?

Quiz to 15 pytań zamkniętych oraz jedno pytanie otwarte. Dotyczą one różnych aspektów działalności firmy. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na dane pytanie zamknięte uczestnik quizu otrzyma jeden punkt. W przypadku uzyskania kompletu odpowiedzi na pytania zamknięte przez większą liczbę uczestników, wyłonienie najlepszych odbędzie się na podstawie odpowiedzi na pytanie otwarte.

Nagrody

Każdy, kto weźmie udział w naszym quizie może powalczyć o ciekawe nagrody. W sumie nagrodzimy aż 5 uczestników naszej zabawy.

 

Przygotowaliśmy dla Was:

  • dwa wideorejestratory Garmin Dash Cam 55 (1 i 2 miejsce)
  • regulator pokojowy ST-292v3 (3 miejsce)
  • dwa pakiety firmowych gadżetów, każdy z powerbankiem (4 i 5 miejsce).

 

Jeśli jesteś naszym czytelnikiem, sympatykiem lub korzystasz z naszych urządzeń, to z pewnością bez trudu rozwiążesz quiz.  

Szczegółowy regulamin quizu znajdziesz na stronie: https://www.techsterowniki.pl/!uploads/regulamin-konkursu-do-quizu.pdf

 

Weź udział w zabawie i wygraj jedną z przygotowanych nagród! Quiz możesz rozwiązać poniżej.

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?


Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!Twój komentarzKomentarze

Brak komentarzy

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.