Sprawdź, co wiesz o firmie i urządzeniach TECH Sterowniki – quiz

Raporty   |   Raporty   |   01.02.2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w quizie na temat naszej firmy oraz urządzeń do zarządzania ogrzewaniem. Sprawdź, czy znasz historię, ofertę oraz główne cele naszego przedsiębiorstwa. Dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Odpowiedzi będziemy zbierać do 31.03.2018 roku.

Jak wygląda quiz?

Quiz to 15 pytań zamkniętych oraz jedno pytanie otwarte. Dotyczą one różnych aspektów działalności firmy. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na dane pytanie zamknięte uczestnik quizu otrzyma jeden punkt. W przypadku uzyskania kompletu odpowiedzi na pytania zamknięte przez większą liczbę uczestników, wyłonienie najlepszych odbędzie się na podstawie odpowiedzi na pytanie otwarte.

Nagrody

Każdy, kto weźmie udział w naszym quizie może powalczyć o ciekawe nagrody. W sumie nagrodzimy aż 5 uczestników naszej zabawy.

Przygotowaliśmy dla Was:

  • dwa wideorejestratory Garmin Dash Cam 55 (1 i 2 miejsce)
  • regulator pokojowy ST-292v3 (3 miejsce)
  • dwa pakiety firmowych gadżetów, każdy z powerbankiem (4 i 5 miejsce).

Jeśli jesteś naszym czytelnikiem, sympatykiem lub korzystasz z naszych urządzeń, to z pewnością bez trudu rozwiążesz quiz.  

Szczegółowy regulamin quizu znajdziesz na stronie: https://www.techsterowniki.pl/!uploads/regulamin-konkursu-do-quizu.pdf

Weź udział w zabawie i wygraj jedną z przygotowanych nagród! Quiz możesz rozwiązać poniżej.

WYNIKI QUIZU:

Bardzo dziękujemy za liczny udział w naszym quizie. Spośród osób, które odpowiedziały bezbłędnie na pytania zamknięte, wyłoniliśmy 5 zwycięzców. Poniżej publikujemy ich odpowiedzi na pytanie konkursowe. Przypominamy, że trzeba było wymienić korzyści wynikające z zarządzania ogrzewaniem.

1 miejsce – nagroda: wideorejestrator Garmin Dash Cam 55

„1.finansowe - dostosowane zużycie ciepła do oczekiwań, pogody, pory dnia itp. to oszczędność pieniędzy na bieżąco, z drugiej strony to oszczędność już przy budowie czy ocieplaniu domu (zaplanowanie systemu grzewczego jest podstawowym elementem budowy). Zarządzanie ogrzewaniem pozwala obniżyć rachunki na krótką i długą metę. 2. ekologiczne - urządzenia nie pracują na darmo, produkując niepotrzebnie ciepło, ale w systemie "celowanego" ogrzewania 3. zdrowotne - przegrzewanie pomieszczeń sprzyja przeróżnym chorobom, także alergiom, zaś rozsądne gospodarowanie ciepłem to z jednej strony optymalna temperatura dla ciała, z drugiej lepsze samopoczucie psychofizyczne 4. łatwość i wygoda zastosowania i kontroli nowoczesnych systemów, przy dużej elastyczności zmiany nagrzewania w danym pomieszczeniu lub porze dnia. Znaczącym ułatwieniem jest też możliwość zdalnego sterowania systemem (przez telefon, internet). 5. estetyka montażu 6. bezpieczeństwo - powiadomienie alarmem 7. Ustawienie temperatury idealnej, bez konieczności wyziębiania czy/ i dogrzewania pomieszczenia 8. systemy pozwalające na zaplanowanie z wyprzedzeniem oczekiwanego komfortu termicznego - o poranku, po powrocie do domu, przy innych planowych sytuacjach wymagających zwiększonego ogrzania 9. antykorzyści fizyczne :) to już z przymrużeniem oka - zamiast wrzucać łopatą węgiel 2x dziennie do kotła, można ten czas wykorzystać na leżenie przed TV ;) ale także na jogging czy spędzenie czasu z rodziną”.

2 miejsce – nagroda: wideorejestrator Garmin Dash Cam 55

„Zarządzanie ciepłem to pomysł idealny, oszczędny, nowoczesny i funkcjonalny. Ma możliwość regulacji temperatury, nawet gdy człowiek zmęczony lub ponury, Prosta obsługa, też ważna sprawa zajmie się tym dziecko, a dla ciebie-kawa, Sobie ustawisz gorąco, a ciepło lubi brat młody, z kolei dla teściowej zimno, bo lubi tylko chłody. I nawet gdy ukochany urlop nastaje, zarządzanie ciepłem radę sobie daje, ze wspaniałego rodzinnego wypoczynku, wracasz do ciepłego a nie lodowatego budynku. A i w portfelu nic się nie marnuje Bo energię rozsądnie się wykorzystuje. Także kochani, nie ma co zwlekać, brać urządzenia i już nie narzekać”.

3 miejsce – nagroda: regulator pokojowy ST-292v3 z czujnikiem temperatury podłogi

„O korzyści mnie pytacie, a odpowiedź przecież znacie. Lubię komfort i wygodę, nie zważając na pogodę. I energia teraz droga, rosną koszty, olaboga. Brudne, ciężkie jest powietrze Wybrać trzeba rozwiązania lepsze. Rosną hałdy, dymy, smog I tak przez okrągły rok. Coś z tym zrobić trzeba będzie, Nie trwać dalej w starym błędzie. Wyzwań tyle, zadań mrowie. Co ja biedny teraz zrobię? Więc wybrałem sterowanie, Eko, zdalne, łatwe, tanie, Ręcznie, WiFi i RS, Dla mnie to ideał jest. Gdzie nabędę tę wygodę By mieć ciepło w niepogodę? By być Eko i oszczędnym I pozostać dalej modnym. W swej ofercie Tech TO ma, toteż muszę mieć i ja. Pomyślałem - kup to stary, Mierz swe siły na zamiary. Zakupiłem, założyłem, ustawiłem w trymiga, Jestem eko, mam wygodę, mam ją JA”!!!

4 miejsce – nagroda: zestaw praktycznych gadżetów z powerbankiem

„- mniejsze zużycie energii - oszczędność urządzenia (urządzenia pracują wtedy kiedy trzeba, a nie przez cały czas) - zapobiegania stratom energii (np. wyłączenie ogrzewania w momencie otwarcia okna), - komfort cieplny użytkownika/domownika - automatyzację codziennych czynności bez ingerencji mieszkańców - lepsze wykorzystanie dostarczonej energii - wyższa wartość domu/lokalu wyposażonych w system zarządzania ogrzewaniem - w przypadku niektórych sterowników – możliwość sterowania ogrzewaniem spoza domu. - panele sterowania pełnią funkcję dekoracyjną w niektórych przypadkach - w rozrachunku czasowym przynosi oszczędności czasu i pieniędzy - Bezpieczeństwo - Integracji z systemami alarmowymi i pożarowymi - Funkcjonalność - obsługę systemu z jednego miejsca (panele dotykowe, tablety, smartfony itp), - pełna kontrola nad parametrami pracy urządzeń - większa wydajność układu - można ustawić powiadomienia na telefon o ewentualnych awariach - pozwala wyeliminować błędy ludzkie - sprostanie luksusowym wymaganiom mieszkańców (np. gotowa gorąca kąpiel po powrocie z pracy) - prostotę obsługi systemu m.in. dzięki dedykowanym wizualizacjom - możliwości dowolnej rozbudowy systemu oraz realizacji inwestycji etapami - możliwości przeprojektowywania funkcjonalności systemu w dowolnym momencie”.

5 miejsce – nagroda: zestaw praktycznych gadżetów z powerbankiem

„Zarządzanie ogrzewaniem to system nowoczesnych udogodnień, który bardzo ułatwia życie. Ma on wiele zalet, a przede wszystkim przynosi bardzo wiele korzyści dla jego użytkowników. Począwszy od oszczędności zarówno czasu, jak i w budżecie domowym, poprzez nieustanną i bezproblemową kontrolę nad posiadanym systemem na komforcie użytkowników skończywszy. Dzięki zastosowaniu inteligentnego zarządzania ogrzewaniem można z poziomu telefonu, czy komputera gdziekolwiek się jest w danym momencie ustawić pożądaną temperaturę nie tylko w jednym, ale i w kilku pomieszczeniach, ponadto można ją dostosować do warunków panujących na zewnątrz, a nawet ustawić docelową temperaturę jaką się chce zastać w domu po powrocie z pracy, można ustawić różne programy pracy w zależności od potrzeb, można połączyć kilka źródeł ciepła i sterować nimi jednocześnie, gdyż dzięki zastosowaniu odpowiednich sterowników można zintegrować posiadane urządzenia w jeden sprawnie działający system, co pozwoli nam z jednego miejsca sprawnie nimi zarządzać. Z ich pomocą można wygodnie zarządzać różnymi systemami grzewczymi oraz obiegami, przykładowo grzejnikowym, podłogowym itp. To właśnie sterowniki pełnią podstawową rolę w zarządzaniu ogrzewaniem, gdyż kontrolują wartości różnych parametrów, w odpowiednim momencie załączą kocioł, instalację solarną czy będą dystrybuować ciepło z kominka. Ich zastosowanie jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba się uczyć obsługi poszczególnych urządzeń czy zagłębiać się w poznawanie parametrów pracy różnych obiegów, ponieważ tym zajmie się sterownik. Odpowiednio skonfigurowane w systemie urządzenia będą pracować samodzielnie, a uzyskaną w wyniku ich pracy energię będzie można wykorzystywać wtedy, gdy jest na nią realne zapotrzebowanie. Wszystko to pozwala w bardzo wygodny sposób zaoszczędzić czas i pieniądze. Ponadto wykorzystując zarządzanie ogrzewaniem i wprowadzając do swojego domu alternatywne źródła ciepła sterowane z jednego urządzenia globalnie przyczyniamy się do mniejszego obciążenia naszej planety”.

Gratulujemy!!!

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy