Relacja z targów ISH Frankfurt 2017

O nas   |   O nas   |   31.03.2017

W dniach 14-18 marca 2017 roku nasza firma uczestniczyła w największych międzynarodowych targach w branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek. Podczas tegorocznego spotkania we Frankfurcie zaprezentowaliśmy nasze najnowsze modele sterowników i odpowiedzieliśmy na pytania odwiedzających.

O targach

Targi ISH to odbywająca się co dwa lata międzynarodowa impreza wystawiennicza, która skupia firmy z całego świata, dostarczając klientom rozwiązania z zakresu ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek. Całe wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji, w halach targowych o łącznej powierzchni 260 tys.m² swoje produkty oraz najnowsze rozwiązania zaprezentowało 2482 wystawców z 61 krajów. Liczbę osób odwiedzających stoiska szacuje się na 200 tysięcy!

Nasze nowości produktowe na targach

Relacja z targów ISH - nowe produkty

Relacja z targów ISH - nowe produkty

Firma TECH Sterowniki już po raz drugi uczestniczyła w tym cyklicznym wydarzeniu, prezentując szeroką gamę urządzeń, w tym najnowsze propozycje produktowe.

Wśród nich znalazły się m.in.:

  • nowy bezprzewodowy siłownik grzejnikowy;
  • czujnik tlenku węgla;
  • nowe bezprzewodowe mini czujniki pokojowe;
  • nowe regulatory z wbudowanym modułem WiFi;
  • nowy regulator pokojowy z komunikacją RS.

Poszczególne grupy produktów zostały zaprezentowane na osobnych, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność ekspozytorach i opatrzone krótkimi, rzeczowymi opisami. Niektóre z systemów zostały przedstawione w formie instalacji, co znacznie ułatwiało zrozumienie zasad ich działania.

Spotkania ze zwiedzającymi

Relacja z targów ISH - spotkania ze zwiedzającymi

Relacja z targów ISH - spotkania ze zwiedzającymi

Podczas pięciu intensywnych, wypełnionych rozmowami dni nasi specjaliści odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonowania, montażu i doboru urządzeń oraz dzielili się dotychczasowymi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy z klientami. Oprócz uzyskania fachowych informacji nasi odwiedzający mogli sprawdzić działanie poszczególnych sterowników, a także napić się kawy, zjeść coś słodkiego czy skosztować tradycyjnych, polskich przekąsek.

Nasze wrażenia z targów

Relacja z targów ISH

Dla firmy TECH Sterowniki targi to nie tylko doskonała okazja do wymiany opinii z klientami oraz innymi wystawcami, a także do szerokiej promocji naszych produktów na arenie międzynarodowej. Zdobyte doświadczenia i obserwacja aktualnych trendów na rynku są dla nas impulsem do podejmowania działań w zakresie udoskonalania naszych urządzeń sterowniczych, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb użytkowników na rynkach międzynarodowych.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejne targi ISH we Frankfurcie w 2019 roku. Do zobaczenia!

Projekt współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3. Umiędzynarodowienie małopolskich MŚP z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy