Relacja z targów ISH Frankfurt 2017

O nas   |   TECH   |   31.03.2017


W dniach 14-18 marca 2017 roku nasza firma uczestniczyła w największych międzynarodowych targach w branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek. Podczas tegorocznego spotkania we Frankfurcie zaprezentowaliśmy nasze najnowsze modele sterowników i odpowiedzieliśmy na pytania odwiedzających.

O targach

Targi ISH to odbywająca się co dwa lata międzynarodowa impreza wystawiennicza, która skupia firmy z całego świata, dostarczając klientom rozwiązania z zakresu ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek. Całe wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji, w halach targowych o łącznej powierzchni 260 tys.m² swoje produkty oraz najnowsze rozwiązania zaprezentowało 2482 wystawców z 61 krajów. Liczbę osób odwiedzających stoiska szacuje się na 200 tysięcy!

Nasze nowości produktowe na targach

Relacja z targów ISH - nowe produkty

Relacja z targów ISH - nowe produkty

Firma TECH Sterowniki już po raz drugi uczestniczyła w tym cyklicznym wydarzeniu, prezentując szeroką gamę urządzeń, w tym najnowsze propozycje produktowe.

Wśród nich znalazły się m.in.:

  • nowy bezprzewodowy siłownik grzejnikowy;
  • czujnik tlenku węgla;
  • nowe bezprzewodowe mini czujniki pokojowe;
  • nowe regulatory z wbudowanym modułem WiFi;
  • nowy regulator pokojowy z komunikacją RS.

Poszczególne grupy produktów zostały zaprezentowane na osobnych, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność ekspozytorach i opatrzone krótkimi, rzeczowymi opisami. Niektóre z systemów zostały przedstawione w formie instalacji, co znacznie ułatwiało zrozumienie zasad ich działania.

Spotkania ze zwiedzającymi

Relacja z targów ISH - spotkania ze zwiedzającymi

Relacja z targów ISH - spotkania ze zwiedzającymi

Podczas pięciu intensywnych, wypełnionych rozmowami dni nasi specjaliści odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonowania, montażu i doboru urządzeń oraz dzielili się dotychczasowymi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy z klientami. Oprócz uzyskania fachowych informacji nasi odwiedzający mogli sprawdzić działanie poszczególnych sterowników, a także napić się kawy, zjeść coś słodkiego czy skosztować tradycyjnych, polskich przekąsek.

Nasze wrażenia z targów

Relacja z targów ISH

Dla firmy TECH Sterowniki targi to nie tylko doskonała okazja do wymiany opinii z klientami oraz innymi wystawcami, a także do szerokiej promocji naszych produktów na arenie międzynarodowej. Zdobyte doświadczenia i obserwacja aktualnych trendów na rynku są dla nas impulsem do podejmowania działań w zakresie udoskonalania naszych urządzeń sterowniczych, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb użytkowników na rynkach międzynarodowych.

 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejne targi ISH we Frankfurcie w 2019 roku. Do zobaczenia!

Projekt współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3. Umiędzynarodowienie małopolskich MŚP z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?


Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!Twój komentarzKomentarze

Brak komentarzy

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.