Nasze rozwiązania na największych międzynarodowych targach branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania

O nas   |   O nas   |   06.05.2015

Ponad 93 wystawców z całej Europy, najlepsze rozwiązania dla branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania oraz tłumy gości – to bilans targów ISH we Frankfurcie, na których zaprezentowaliśmy nasze innowacje. Organizowane co dwa lata wydarzenie odwiedza średnio ponad 180 tys. osób, z czego jedna trzecia to goście z poza Niemiec. Polscy wytwórcy regularnie promują w Niemczech swoje produkty, ale ten rok był wyjątkowy, ponieważ nasz kraj został oficjalnym partnerem wydarzenia.

Nasi specjaliści demonstrowali na targach zalety m.in. zestawu do bezprzewodowego sterowania siłownikami termostatycznymi, dedykowanego hotelom zestawu do kontroli komfortu cieplnego oraz sterownika rekuperatora i pompy ciepła. Dużym zainteresowaniem cieszył się sterownik kotła pelletowego współpracujący z nową internetową aplikacją. Ważnym punktem na stoisku TECH był także elektrofiltr - odpylacz elektrostatyczny skutecznie ograniczający emisję pyłów z kotłów na paliwa stałe opalanych zarówno biomasą jak i węglem. Jedną z ważniejszych innowacji zaprezentowanych rozwiązań jest możliwość poprawy komfortu cieplnego we wszystkich pomieszczaniach w budynku, z jednego miejsca, bez potrzeby schodzenia do kotłowni. Co najważniejsze – można nimi sterować poprzez urządzenia mobilne z pomocą specjalnej, dedykowanej aplikacji internetowej, umożliwiającej zdalną kontrolę wszystkich parametrów kotła. Zaprezentowane w Niemczech rozwiązania funkcjonują w wielu polskich domach, wspomagając procesy racjonalnego zarządzania ogrzewaniem budynków.

A więcej o ich działaniu i o tym jak wiele te urządzenia mogą zmienić w Waszych domach opowiemy już wkrótce w kolejnych postach. Śledźcie uważnie naszego bloga!

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy