Akademia Instalatora

Porady   |   Dom energooszczędny   |   23.06.2015

Osoby decydujące się na zamontowanie sterowników do instalacji centralnego ogrzewania, oczekują od specjalistów rzetelnej porady, jaki produkt najlepiej sprawdzi się w ich domu. TECH sterowniki, jako największy producent sterowników do kotłów na paliwa stałe, zainicjował cykl szkoleń skierowanych do instalatorów. Celem Akademii Instalatora jest dostarczenie uczestnikom praktycznych informacji na temat firmy oraz jej oferty.

Kiedy?

Akademia Instalatora to cykl bezpłatnych szkoleń, które odbywają się dwa razy w miesiącu. Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 września w głównej siedzibie firmy TECH w Wieprzu koło Andrychowa.

Dla kogo?

Szkolenia skierowane są do montażystów instalacji grzewczych. W trakcie spotkania nasi specjaliści zademonstrują funkcjonalności i parametry sterowników, stosowanych w instalacjach C.O. Uczestnikom zostanie również przedstawiony proces ich produkcji. Dodatkowo, każda osoba zarejestrowana na wydarzenie ma możliwość skorzystania z darmowego noclegu.

Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą i dowiedzieć się więcej o procesie instalacji sterowników, skorzystaj z formularza zgłoszeniowego i zarejestruj się na najbliższe szkolenie Akademii Instalatora.

Zapraszamy!

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy